kaiserslautern

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kaiserslautern“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kaiserslautern“.

Spalvio klubas pranešė apie bankrotą

Luko Spalvio atstovaujamas „Kaiserslautern“ klubas oficialiai pranešė apie bankrotą. Legendinis Vokietijos klubas, kuris keturis kartus yra tapęs šalies čempionu, kreipėsi į į Kaizerslauterno apylinkės teismą dėl administracinės bylos iškėlimo. Apie sunkią „Kaiserslautern“ finansinę padėti buvo kalbama jau kurį laiką, o pasaulinė COVID-19 pandemija situacijos tikrai nepagerino. Klubas jau dabar turi 20 mln. eurų skolų, o kitam sezonui „Kaiserslautern“ ekipai reikia surinkti 15 mln. eurų.
2020-06-16

Keturiskart Vokietijos čempionai gali paskelbti bankrotą

Vokietijos klubas „Kaiserslautern“, rungtyniaujantis trečioje pagal pajėggumą šalies lygoje pradėjo naujojo savininko paieškas. Keturis kartus Vokietijos čempionu tapęs klubas gali bankrutuoti. Pasak Vokiečių dienraščio „Kicker“, jau šią savaitę klubo savininkai gali paduoti dokumentus dėl bankroto. Tai verčia daryti 20 mln. eurų skola. Derybos su trimis kreditoriais buvo nesėkmingos. Klubas tikėjosi, kad bus galima bent metams sustabdyti paskolų mokėjimą.
2020-06-15

Vokietijos taurėje – sunki „Bayern“ pergalė ir Luko Spalvio įvartis

Vokietijos taurės „DFB Pokal“ rungtynėse šeštadienį įvartį pelnė Lukas Spalvis. Lietuvio tikslaus smūgio nepakako – „Kaiserslautern“ baigė pasirodymą pirmajame varžybų etape. Kaizerslauterno komanda namuose 1:6 (1:3) pralaimėjo „Hoffenheim“. L. Spalvis kamuolį į vartus pasiuntė 33-ąją minutę. Lietuvis pakeitė rezultatą į 1:3. Svečių gretose „hetriku“ pasižymėjo Joelintonas (6, 22, 53 minutėmis). Po įvartį pridėjo Nico Schulzas (13 min.), Pavelas Kaderabekas (51 min.) ir Joshua Brenetas (63 min.
2018-08-18

Lukas Spalvis ruošiasi sugrįžimui į rinktinę

Traumas išsigydęs ir žaidimu vėl besimėgaujantis Lukas Spalvis po beveik metų pertraukos ruošiasi prisijungti prie Lietuvos rinktinės ir padėti jai kautis UEFA Tautų lygos varžybose, kurios gali atverti kelią į Europos čempionatą. Per pastaruosius kelerius metus 24 metų futbolininkas išgyveno ne vieną išbandymą. Po to, kai 2015–2016 metų sezone tapo rezultatyviausiu Danijos čempionato žaidėju, jis persikėlė į Portugalijos grandų Lisabonos „Sporting“ komandą.
2018-08-15

Vokietijoje – pergalę atnešęs Luko Spalvio dublis

Vokietijoje apie save priminė Lukas Spalvis. 23-ejų lietuvis įmušė dublį, o jo atstovaujama „Kaiserslautern“ svečiuose 2:1 (2:0) nugalėjo Braunšveigo „Eintracht“ futbolininkus. L. Spalvis pelnė du pirmuosius rungtynių įvarčius. Puolėjas įmušė 5 ir 35 minutėmis. Šeimininkai skirtumą sušvelnino 72-ąją minutę, kai pasižymėjo Suleimanas Abdullahi. L. Spalvis žaidė iki 88-osios rungtynių minutės. Mačo didvyrio interviu po susitikimo.
2018-02-04

Lukas Spalvis lygino rezultatą, bet paliko komandą mažumoje

Išlyginamasis įvartis ir raudona kortelė. Tokias rungtynes penktadienį Vokietijoje sužaidė Lukas Spalvis. Lietuvos rinktinės futbolininko „Kaiserslautern“ antrosios Bundeslygos rungtynėse svečiuose 2:3 (0:0) pralaimėjo „Heidenheim“. Šeimininkus į priekį 56-ąją minutę išvedė Mathiasas Wittekas. Prabėgus minutei, rezultatą po perdavimo iš kairės smūgiu galva išlygino L. Spalvis. Po to lietuvis rungtyniavo nebedaug. Puolėjui 66-ąją minutę parodyta raudona kortelė.
2017-12-01

Vokietijoje – pergalingas Luko Spalvio įvartis

Lietuvos futbolininkas Lukas Spalvis sužibėjo Vokietijoje. Puolėjas pasirodė aikštėje po keitimo ir išplėšė savo komandai pergalę svečiuose – „Kaiserslautern“ rungtynių pabaigoje 2:1 (0:1) palaužė Drezdeno „Dynamo“. Šeimininkai 14-ąją minutę įmušė įvartį ir ilgą laiką pirmavo. „Dynamo“ į priekį išvedė Lucasas Roseras. „Kaiserslautern“ rezultatą pavyko išlyginti pačioje rungtynių pabaigoje – 85-ąją minutę pasižymėjo Stipe Vucuras. 88-ąją minutę svečiams pergalę išplėšė įvartį pelnęs L. Spalvis.
2017-11-21

„Bayern“ į kitą taurės varžybų etapą žengė po baudinių serijos

Miuncheno „Bayern“ – kitame Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų etape. Ten šalies futbolo čempionai žengė po 11 metrų baudinių serijos. „Bayern“ 1:1 (0:0) svečiuose sužaidė su „RB Leipzig“. Šeimininkai 53-ąją minutę liko dešimtiese. Iš aikštės už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Naby Keita. Nepaisant to, „RB Leipzig“ išsiveržė į priekį. 68-ąją minutę įmušė Emilis Forsbergas. 73-ąją minutę rezultatą išlygino Thiago Alcantara.
2017-10-26

Į Lietuvą atvyks 54 kartus už mūsiškius brangesnė Anglijos rinktinė

Savaitgalį Vilnių užplūs Anglijos futbolo gerbėjai. Sekmadienį šalies sostinėje vyks paskutinės 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės Lietuva – Anglija. Svečių rinktinė – perpildyta futbolo žvaigždžių. Komandos vertė – 54 kartus didesnė nei Lietuvos ekipos. Brangiausi – žinomiausi futbolininkai Futbolo portalas „transfermarkt.com“ visą Lietuvos rinktinę vertina 9,525 milijono eurų. Šią kainą kelia du bene žinomiausi komandos futbolininkai – Lukas Spalvis ir Fedoras Černychas.
2017-10-06

Edgaras Jankauskas paskelbė žaidėjus dvikovoms su Malta ir Anglija

Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas išsirinko ir paskelbė sudėtį žaidėjų, kurie spalio pradžioje ruošis 2018 metų pasaulio čempionato atrankos paskutinėms dvejoms rungtynėms su Malta ir Anglija.