heidenheim

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „heidenheim“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „heidenheim“.

Užtikrintai pirmavęs „Bayern“ subyrėjo prieš Vokietijos vidutiniokus

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse svečiuose 2:3 nusileido „Heidenheim“ futbolininkams. „Bayern“ dominavo pirmajame kėlinyje, kūrė progas ir tai davė vaisių. Harry Kane‘o ir Serge‘o Gnabry pelnyti įvarčiai pirmojo kėlinio pabaigoje leido svečiams įgyti dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Šeimininkai antrajame kėlinyje sugebėjo sugrąžinti intrigą.
2024-04-06

Lukas Spalvis lygino rezultatą, bet paliko komandą mažumoje

Išlyginamasis įvartis ir raudona kortelė. Tokias rungtynes penktadienį Vokietijoje sužaidė Lukas Spalvis. Lietuvos rinktinės futbolininko „Kaiserslautern“ antrosios Bundeslygos rungtynėse svečiuose 2:3 (0:0) pralaimėjo „Heidenheim“. Šeimininkus į priekį 56-ąją minutę išvedė Mathiasas Wittekas. Prabėgus minutei, rezultatą po perdavimo iš kairės smūgiu galva išlygino L. Spalvis. Po to lietuvis rungtyniavo nebedaug. Puolėjui 66-ąją minutę parodyta raudona kortelė.
2017-12-01

„Bayern“ į kitą taurės varžybų etapą žengė po baudinių serijos

Miuncheno „Bayern“ – kitame Vokietijos taurės „DFB Pokal“ varžybų etape. Ten šalies futbolo čempionai žengė po 11 metrų baudinių serijos. „Bayern“ 1:1 (0:0) svečiuose sužaidė su „RB Leipzig“. Šeimininkai 53-ąją minutę liko dešimtiese. Iš aikštės už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Naby Keita. Nepaisant to, „RB Leipzig“ išsiveržė į priekį. 68-ąją minutę įmušė Emilis Forsbergas. 73-ąją minutę rezultatą išlygino Thiago Alcantara.