Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse svečiuose 2:3 nusileido „Heidenheim“ futbolininkams.

„Bayern“ dominavo pirmajame kėlinyje, kūrė progas ir tai davė vaisių. Harry Kane‘o ir Serge‘o Gnabry pelnyti įvarčiai pirmojo kėlinio pabaigoje leido svečiams įgyti dviejų įvarčių pranašumą 2:0.

Šeimininkai antrajame kėlinyje sugebėjo sugrąžinti intrigą. Kevinas Sessa 50-ąją minutę puikiu smūgiu sušvelnino rezultatą 1:2, o vos po minutės pasižymėjęs Timas Kleindienstas atstatė dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Thomas Tuchelis sužaidus valandą buvo nubaustas ketvirta geltona kortele šį sezoną ir bus pašalintas nuo „Bayern“ techninės zonos kitą savaitę. T.Kleindienstas 79-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Heidenheim" naudai 3:2.

Thomas Mulleris sužaidė 700-ąsias rungtynes savo karjeroje ginant „Bayern“ garbę ir tapo pirmuoju žaidėju, pasiekusiu šią ribą nuo komandos patekimo į „Bundesligą“ 1965 metais.

Šeš04-06Union Berlin16 : 30Bayer Leverkusen

Šeš04-06Freiburg16 : 30RB Leipzig

Šeš04-06Mainz16 : 30Darmstadt

Šeš04-06FC Cologne16 : 30Bochum

Šeš04-06Heidenheim16 : 30Bayern Munich

Šeš04-06Borussia Dortmund19 : 30Stuttgart

Sek04-07Hoffenheim16 : 30Augsburg

Sek04-07Wolfsburg18 : 30Borussia M\'gla…