0

Londono olimpiados vyrų futbolo turnyro pradžia buvo pažymėta netikėtumais.

D grupės rungtynėse turnyro favoritais laikomi ispanai turėjo pripažinti japonų vienuolikės pranašumą. Visas rungtynes tiksliau žaidusi Japonija po tikslaus Yuki Otsu smūgio vienintelį mačo įvartį pasiekė 34 minutę.

Negana to, pirmojo kėlinio pabaigoje iš aikštės buvo išvytas ispanų saugas Inigo Martinezas. Ši netektis galutinai palaužė ispanus ir tik dėka prastos progų realizacijos japonai nelaimėjo didesniu skirtumu.

Tuo tarpu taip pat prie favoritų priskiriamas Urugvajus iškovojo nelengvą pergalę prieš Jungtinius Arabų Emyratus rezultatu 1-2. JAE pirmieji pasižymėjo, tačiau tikslūs saugų Gastono Ramirezo ir Nicolo Lodeiros smūgiai išplėšė urugvajiečiams svarbią pergalę.

Kitas D grupės mačas tarp Hondūro ir Maroko rinktinių baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2. Du įvarčius į Maroko vartus pasiuntė puolėjas Jerry Bengstonas, o marokiečių gretose pasižymėjo saugai Abdelazizas Barrada ir Zakaria Labyadas.

B grupės susitikimas tarp Meksikos ir Pietų Korėjos baigėsi kiek netikėtomis nulinėmis lygiosiomis.

Rezultatai:

Hondūras 2 - 2 Marokas (D grupė)

• 39' [0 - 1] A.Barrada

• 56' [1 - 1] J.Bengston

• 65' [2 - 1] J.Bengston (iš 11 metrų baudinio)

• 67' [2 - 2] Z.Labyad

• 72' iš aikštės pašalintas Maroko gynėjas Zakarya Bergdich.

Ispanija 0 - 1 Japonija (D grupė)

• 34' [0 - 1] Y.Otsu

• 42' iš aikštės pašalintas Ispanijos saugas Inigo Martinezas.

Meksika 0 - 0 Pietų Korėja (B grupė)

JAE 1 - 2 Urugvajus (A grupė)

• 23' [1 - 0] I.M.Al Jneibi

• 42' [1 - 1] G.Ramirez

• 53' [1 - 2] N.Lodeiros