Gairės

jae

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jae“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jae“.

Nausėda teikia Seimui ratifikuoti ekstradicijos, savitarpio pagalbos sutartis su JAE

 Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį pasirašė dekretus, kuriais teikia Seimui ratifikuoti su Jungtiniais Arabų Emyratais (JAE) pernai pasirašytas sutartis dėl ekstradicijos, savitarpio teisinės pagalbos bei nuteistųjų perdavimo. Teisingumo viceministrė Jurga Greičienė anksčiau yra sakiusi, kad šių sutarčių ratifikavimas bus didelis postūmis dvišaliuose Lietuvos ir JAE santykiuose.
Aktualijos 2023-09-18

JAE daugiaaukščiame pastate kilo didelis gaisras

Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) anksti antradienį kilo didelis gaisras daugiaaukščiame gyvenamajame pastate, bet jį pavyko suvaldyti, rodo internete platinami vaizdo įrašai. Pranešimų apie sužeistuosius per gaisrą Adžmane, viename iš septynių JAE emyratų, kol kas nebuvo. Filmuotoje medžiagoje matyti, kad pastato kampas buvo apimtas liepsnų nuo žemės iki pat viršutinių aukštų, o nuolaužos krito į apačioje esančią gatvę. Vėliau vietos žiniasklaida pranešė, kad gaisrą pavyko suvaldyti.
2023-06-27

Su Kinija flirtuojantys JAE įsigijo Estijos karinės pramonės pažibą

Jungtiniai Arabų Emyratai pastaruoju metu krypsta Kinijos link ir aktyviai investuoja visame pasaulyje į karinės pramonės sektorių. Atsisakiusi amerikietiškų naikintuvų arabų valstybė stiprina ryšius su Kinija bei savo pramonę. 2023-ųjų vasarį Jungtinių Arabų Emyratų karinių technologijų įmonių grupė „EDGE Group“ įsigijo kontrolinį Estijos robotų ir autonominių sistemų gamybos įmonės „Milrem Robotics“ paketą. Ji yra laikoma viena iš lyderių savo srityje Europoje.
2023-04-01

JAE ir Egiptas susitarė įrengti vieną didžiausių pasaulyje vėjo jėgainių parką

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) ir Egiptas antradienį susitarė įrengti vieną didžiausių pasaulyje vėjo jėgainių parką, o susitarimas pasiektas Egipte vykstančios Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencijos COP27 kuluaruose.  Sausumos vėjo jėgainių projekto Egipte pajėgumai sieks 10 gigavatų, kai jis bus baigtas, o kasmet bus pagaminama 47,8 tūkst. gigavatvalandžių švarios energijos, sakoma JAE valstybinės naujienų agentūros WAM pranešime, kuriame nenurodyti tikslūs terminai.
2022-11-08

Popiežius Pranciškus išvyko į Bahreiną: stiprins ryšius su islamiškuoju pasauliu

Popiežius Pranciškus, 1,3 mlrd. pasaulio katalikų lyderis, ketvirtadienį pradėjo savo kelionę – aptemdytą kritikos dėl žmogaus teisių pažeidimų – į Persijos įlankoje esantį Bahreiną, kad sustiprintų ryšius su islamo išpažinėjais. Antroji popiežiaus kelionė į Arabijos pusiasalį po 2019 metais įvykusio vizito Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) taip pat skirta skatinti dialogą tarp musulmonų ir krikščionių.
2022-11-03

Po susitikimo su Putinu JAE prezidentas pasirodė su Rusijos lyderio paltu

84
Socialiniuose tinkluose plinta vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip po susitikimo su Rusijos režimo lyderiu Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) prezidentas Mohammedas bin Zayedas Al Nahyanas išeina vilkėdamas V. Putino paltą. Kad V. Putinas paskolino JAE prezidentui savo drabužį, patvirtino pats Kremlius. „Čia yra tam tikrų dėmesio gestų, kurie visiškai atspindi abipusį lyderių požiūrį“, – rusų agentūra „TASS“ cituoja Kremliaus atstovą Dmitrijų Peskovą.
84 2022-10-12

Eurolyga turi naujus potencialius rėmėjus: vyko atstovų susitikimas JAE

Sklandant kalboms apie Eurolygos ir Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) pokalbius, Eurolyga pagaliau nutraukė tylą. Oficialiai pranešama, kad Eurolygos vadovai ir 13 ilgalaikių licencijų turinčių klubų atstovai trečiadienį susitiko JAE šeichais. „Šio vizito tikslas buvo pasikeisti idėjos ir išgryninti galimybes potencialiam bendradarbiavimui. Žinoma, esame sujaudinti dėl Eurolygos potencialo JAE, tačiau dar anksti kalbėti konkrečiau.
2022-10-12

JAE prezidentas lankysis pas Putiną Maskvoje

Jungtinių Arabų Emyratų prezidentas antradienį aplankys savo kolegą Rusijoje Vladimirą Putiną, pranešė valstybinė žiniasklaida, ir jis bus vienas iš nedaugelio lyderių, atvykusių į Maskvą nuo karo Ukrainoje pradžios. Šeichas Mohamedas bin Zayedas Al Nahyanas „su Prezidentu Putinu aptars draugiškus JAE ir Rusijos santykius, taip pat daugybę regioninių ir tarptautinių klausimų bei įvykių, keliančių bendrą interesą“, pirmadienį pranešė JAE valstybinė naujienų agentūra WAM.
2022-10-10
REKLAMA
Jungtinių Arabų Emyratų fenomenas – bekraštė dykuma virto viena turtingiausių pasaulio šalių  Jungtinių Arabų Emyratų fenomenas – bekraštė dykuma virto viena turtingiausių pasaulio šalių

Jungtinių Arabų Emyratų fenomenas – bekraštė dykuma virto viena turtingiausių pasaulio šalių

Jungtiniai Arabų Emyratai (JAE) daugeliui asocijuojasi su Dubajaus vaizdais: moderni architektūra, palmių formos salos, prabangūs pajūrio kurortai. Tačiau šalia Dubajaus spindesio ši šalis savyje talpina dar šešių administracinių vienetų – emyratų mozaiką, kurioje dera tiek gamtos, tiek kultūros lobiai. „Tez Tour“ atliktos reprezentatyvios Lietuvos gyventojų apklausos duomenimis, JAE patenka į geidžiamiausių atostogų krypčių dešimtuką.
2022-10-06

Skuodis vyksta į JAE ir Omaną: tarsis dėl didesnio pasiekiamumo skrydžiais, krovinių

Susisiekimo ministras Marius Skuodis šią savaitę lankysis Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) ir Omane, kur kartu su Lietuvos oro uostų ir Klaipėdos uosto delegacija tarsis dėl glaudesnio šalių bendradarbiavimo oro, jūrų transporto ir logistikos srityse. Šių šalių kompanijos bus kviečiamos prisidėti prie Klaipėdos jūrų uosto plėtros ir alternatyvios energijos projektų, pranešė Susisiekimo ministerija.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų