Šiandien Kauno „Žalgiris“ namuose sužaidė pirmąsias LKL pusfinalio rungtynes su Šiaulių „Šiauliais“ ir nugalėjo varžovus rezultatu 91:78 bei serijoje iki dviejų pergalių įsiveržė į priekį - 1:0.

Mačas prasidėjo taikliu J.Mačiulio ir H.Mottolos dvitaškiu (4:0). “Žalgirio” spurtą pratęsė T.Beardo du taškai su pražanga (7:0), o sužaidus dvi minutes, Kauno komanda pirmavo aštuoniais taškais (10:2). Įpusėjus ketvirčiui, žalgiriečiai kontroliavo žaidimo eigą ir be didesnio vargo įgijo dviženklį pranašumą (15:2). Per likusį laiką šeimininkai nemažino tempo (22:2, 3:33min.) ir agresyviau žaidę abiejose aikštės pusėse bei taikliai metę nuo tolimų distancijų, išlaikė persvarą - 28:13.

Antroje dvikovos dalyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Nors šiauliečiai bandė gelbėtis tolimais metimais ir sumažino deficitą (31:21, 8min.), tačiau netrukus „Žalgirio“ krepšininkai suaktyvino puolimą ir atstatė solidų pranašumą (43:23, 5min.). Iki didžiosios pertraukos didesnių pasikeitimų neįvyko – šeimininkai rungtynių vadžias laikė savo rankose ir ilsėtis išėjo, turėdami 19 taškų persvarą, po dvidešimties minučių - 53:34.

Trečiajame ketvirtyje „Žalgiris“ išlaikė iniciatyvą (57:39, 8min.). Šeimininkus į priekį vedė sėkmingas aukštaūgių krepšininkų žaidimas. „Šiauliai“, nerasdami vietos baudos aikštelėje, dar labiau atitrūkti žalgiriečiams neleido tolimais metimais (57:47, 6min.). Po kelių Kauno komandos klaidų iš eilės svečiai įsismagino ir sumažino deficitą iki septynių taškų (60:53). Iki kėlinuko pabaigos žalgiriečiai susikaupė ir neleido dar labiau priartėti „Šiaulių“ krepšininkams - 68:57.

Per paskutines dešimt minučių žalgiriečiai baigė sėkmingai pradėtą darbą, o L.Woodsas žiūrovus džiugino įspūdingais dėjimais (75:59, 8min.). Šeimininkai padėtį aikštėje kontroliavo ir įpusėjus ketvirčiui (80:63), o finalinė rungtynių sirena paskelbė pelnytą žalgiriečių pergalę rezultatu 91:78.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė L.Woodsas, surinkęs 22 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių, T.Beardas pelnė 20 taškų ir atkovojo 13 kamuolių, M.Kalnietis - 13 (5 rez. perd.), M.Machado ir H.Mottola (7 atk. kam.) - po 11.

"Šiauliams" 22 taškus pelnė D.Pakamanis, T.Klimavičius - 21 (7 atk. kam.), M.Ruikis - 15.