LKL lygos rungtynėse Kauno „Aisčiai“ namuose rezultatu 79:62 (21:16, 20:19, 18:13, 30:24) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Susitikimo pradžioje virė atkakli kova, tačiau po pirmojo kėlinuko šiek tiek į priekį išsiveržė šeimininkai (21:16). Antrojo ketvirčio metu „Aisčiai“ bandė atitrūkti, bet „Sūduva“ dar laikėsi. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 6 taškai (41:35).

Trečiąjį kėlinuką „Aisčiai“ pradėjo dar ryžtingiau ir po Donato Motiejūno dvitaškio kauniečių persvara tapo dviženklė (49:38). Lemiamame ketvirtyje Marijampolės klubo puolimas atsigavo, tačiau ėmė šlubuoti gynyba. Tuo pasinaudoję „Aisčiai“ padidino savo persvarą ir iškovojo pergalę.

Šiose rungtynėse debiutavo iš Raseinių „Raseinių“ ekipos į „Sūduvą“ persikėlęs puolėjas Erikas Kaupaitis. Atletas iš viso per aikštelėje praleistas 28 minutes pelnė 6 taškus (3/10 dvitaškių) bei atkovojo 10 kamuolių (4 puolime).

Šį sezoną „Aisčiai“ LKL čempionate iškovojo 3 pergales ir patyrė 7 pralaimėjimus. „Sūduvos“ sąskaitoje - 1 pergalė ir 9 nesėkmės.

Aisčiai“: D.Motiejūnas 20 (8 atk. kam.), T.Rinkevičius 17 (8 rez. perd.), E.Dimša ir D.Gvezdauskas - po 12, T.Barštys 10, T.Masiulis 6 (8 atk. kam.).

Sūduva“: M.Valukonis 25, Š.Kulevičius 12, M.Runkauskas 8, E.Kaupaitis (10 atk. kam.) ir J.Kaziliūnas - po 6.