Triuškinančia pergale Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalį pradėjo Kauno „Žalgirio“ ekipa, kuri namuose 89:54  (14:13, 22:5, 26:16, 27:20) sutriuškino Prienų „Rūdupio“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Kauniečiai rungtynes pradėjo spurtu 5:0, tačiau sužaidus tris minutes Marcusas Brownas buvo nubaustas nesportine pražanga, o svečiai iš Prienų po Valdo Dabkaus ir Evaldo Dainio metimų sumažino deficitą iki minimumo – 4:5. Viso ketvirčio metu komandos labai prastai atakavo iš įvairių distancijų, todėl rezultatas augo labai lėtai. Po Gintauto Vileitos baudų metimų „Žalgirio“ pranašumas tebuvo du taškai (10:8), o ketvirčio pabaigoje kauniečių persvara dar labiau sumažėjo – 14:13.

Antrajame kėlinyje sužaidus pusantros minutės Gytis Andrijauskas tolimu metimu išlygino rezultatą (16:16), tačiau „Žalgiris“ atsakė spurtu 8:0 ir Virginijus Šeškus buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes po dviejų iš eilės Martyno Pociaus tritaškių kauniečių pranašumas padidėjo iki aštuonių taškų – 24:16. Negana to, likus žaisti keturias minutes Adas Juškevičius pirmą kartą padidino „Rūdupio“ atsilikimą iki dviženklio – 17:27. Ketvirčio pabaigoje žalgiriečiai dar padidino pranašumą ir įpusėjus rungtynėms jau pirmavo rezultatu 36:18.

Antroji mačo pusė prieniškiams ir toliau nieko gero nežadėjo. „Žalgiris“ trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 14:3 ir po Aleksandro Čapino tolimo metimo kauniečiai jau triuškino varžovus – 50:21. Likus žaisti tris minutes po dar vieno tolimo kauniečių metimo „Žalgirio“ pranašumas jau viršijo trisdešimt taškų – 56:25. Kol svečiai ir toliau atkakliai ir dažniausiai netiksliai atakavo iš trijų taškų zonos, „Žalgiris“ varžovams priartėti iki pat finalinės kėlinio pabaigos beveik neleido – 62:34.

Paskutiniame kėlinyje situacija aikštelėje jau niekam nekėlė abejonių. Kauniečiai sporto halėje susirinkusius žiūrovus pralinksmino galingais Povilo Butkevičiaus ir Manto Kalniečio dėjimais, o prieniškiai į tai atsakė tik retomis tiksliomis atakomis. Paskutiniame kėlinyje kauniečių pranašumas dar šiek tiek padidėjo, o rungtynes „Žalgiris“ laimėjo 89:54.

„Žalgiris“: M. Pocius 23, M. Kalnietis 16 (6 rez. perd.), P. Butkevičius 15, T. Klimavičius 7 (12 atk. kam.), M. Brownas 5, T. Watsonas (7 atk. kam.), A. Juškevičius ir M. Begičius – po 4, A. Milaknis, A. Čapinas ir D. Šalenga – po 3, Š. Vasiliauskas 2.

„Rūdupis“: E. Dainys 13, G. Vileita ir P. Šakinis – po 12, G. Orelikas 8, G. Andrijauskas 5, G. Jankauskas ir V. Dabkus – po 2.