Portlando „Trail Blazers“ (22-16) NBA lygoje namuose atkakliame susitikime 125:124 (28:34, 22:30, 32:31, 43:29) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (17-22) klubą.

„Trail Blazers“ prieš ketvirtą kėlinį turėjo net 15 taškų deficitą, bet įspūdingu stiliumi sugrįžo į rungtynes. Daugiausiai Damiano Lillardo pastangomis skirtumas ėmė mažėti, o likus kiek mažiau nei dviem minutėmis  „Trail Blazers“ atsilikinėjo jau tik keturiais taškais.

Likuss žaisti 40 s.  „Pelicans“ dar piramvo 124:121. Tada du baudų metimus sumetė D. Lillardas.

Šeimininkai turėjo šansą kitoje atakoje įtvirtinti pergalę, bet atakoje suklydo, o kitoje aikštės pusėje tas pats D. Lillardas likus vos daugiau nei sekundei išprovokavo pražangą.

Komandos lyderis stojo prie baudų metimo linijos ir sumetė abu metimus, o „Trail Blazers“ jau pirmavo 125:124.

„Pelicans“ dar paskutinėmis akimirkomis pabandė išmesti lemiamą metimą, bet šis skriejo pro šalį.

D. Lillardas per 41 minutę įmetė net 50 taškų (7/7 dvit., 6/13 dvit., 18/18 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 6 kamuolius.

Jam gerai talkino Gary Trentas, surinkęs 22 taškus.

Pralaimėjusiems Brandonas Ingramas pelnė 30 taškų, klubo lyderis Zionas Williamsonas pridėjo 28.

„Blazers“: Damianas Lillardas 50, Gary Trentas 22, C.J. McCollumas, Enesas Kanteris ir Derrickas Jonesas po 10.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30 (6 atk. kam.), Zionas Williamsonas 28 (8 rez. perd.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 20, Joshas Hartas 16.