Bulgarijoje pasibaigusio šešiolikos moterų teniso rinktinių Federacijų taurės Europos-Afrikos zonos pirmosios grupės turnyro lemiamą mačą šeštadienį Lietuvos rinktinė 0:2 pralaimėjo Bulgarijai bei kitame sezone žais antrojoje grupėje.

Julija Gotovskytė, nebaigusi vienetų susitikimo 1:6, 0:3 pralaimėjo Diai Jevtimovai, o Lina Stančiūtė 1:6, 7:6 (7:5), 2:6 nusileido Cvetanai Pironkovai.

Kartu su lietuvaitėmis, iš Europos-Afrikos pirmosios zonos iškrito Estijos rinktinė, šeštadienį autsaiderių dvikovą 0:2 pralaimėjusi Olandijai.

Dvi geriausios turnyro Plovdive komandos - Ukraina bei Serbija - iškovojo kelialapius į Federacijos taurės pasaulio grupės atkrintamąsias varžybas. Šeštadienį pusfinalyje ukrainietės 2:1 nugalėjo Lenkijos tenisininkės, o serbė 2:1 įveikė Rumunijos rinktinę.