„Lietuvos rytas“ sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“

„Lietuvos ryto“ ekipa pratęsė išvykų maratoną. Ketvirtadienį Vilniaus klubas Kėdainiuose 95:59 sutriuškino „Nevėžio“ klubą.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketas: P.Dambrauskas, M.Gecevičius, T.Leslie, G.Orelikas ir A.Kavaliauskas.

Susitikimo pradžioje abu klubai žaidė nerezultatyviai - 4:2 (3 min.). Netrukus „Lietuvos rytas“ surengė spurtą - greitas atakas rezultatyviai užbaigė T.Leslie ir G.Orelikas (12:5, 5 min.).

Vilniečiai pradėjo šeimininkauti Kėdainiuose - tritaškį smeigė M.Gecevičius, G.Orelikas pelnė dvitaškį ir privertė varžovą prasižengti (18:5, 6 min.).

Tačiau „Nevėžio“ žaidėjai neliko skolingi - laimėjo atkarpą 16:4 ir sušvelnino skirtumą iki minimumo (22:21, 10 min.).

B.Baronas puikiai įsijungė į „Lietuvos ryto“ žaidimą ir pataikė tris tolimus metimus iš eilės (38:27, 15 min.). Fantastiškai žaidžiantis amerikietis netrukus vėl buvo taiklus ir privertė „Nevėžio“ ekipą prašyti minutės pertraukėlės (42:28).

M.Lukauskio ir G.Oreliko dėjimai toliau naikino intrigą mače - 51:28 (18 min.). Vilniečių strategas į aikštę išleido K.Natiažką ir E.Šeškų, kuris po akimirkos pelnė savo pirmuosius taškus naujajame sezone. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo užtikrintai - 57:28.

Po ilgosios pertraukos „Lietuvos ryto“ puolimo lyderiu tapo M.Moseris, pelnęs 6 taškus iš eilės. Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs B.Baronas įskraidino dar vieną tritaškį - 69:39. Varžovų puolimą supančioję vilniečiai po trijų kėlinių buvo priekyje 77:39.

Paskutiniame ketvirtyje svečiams beliko užbaigti formalumus. T.Leslie dėjimu pataisė netaiklų komandos draugo metimą, E.Šeškus pasinaudojo varžovų suteikta laisve atakuoti krepšį - 87:46.

„Lietuvos rytas“ laimėjo užtikrintai 95:59 ir įsirašė trečiąją pergalę LKL pirmenybėse.