Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio čempionato A diviziono pirmojo rato 5 bei 6 turų mačai.

Šešių komandų turnyro lyderėmis tapo taškais (po 16) čempionės titulą ginančią Vilniaus HFTC ekipą pasivijusios Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" riedulininkės. Šių komandų tarpusavio mačas baigėsi 3:3, nors po pirmojo kėlinio vilnietės pirmavo 3:0.

Visus tris HFTC įvarčius pelnė puolėja Aurelija Kubilinskienė (8, 11 ir 20 min.).

Šiaulių komanda atsigavo tik įpusėjus antrajam kėliniui: 29 min. po mažojo kampinio pasižymėjo Aušra Bardauskaitė, 30 min. - Audronė Selevaitė, o 33 min. A. Bardauskaitė išlygino rezultatą.

Trečiąją poziciją išsaugojo Širvintų "Intos" (9 tšk.) merginos. Jos 5:4 (3:0) įveikė praėjusio sezono bronzos medalininkę Šiaulių "Lidviją".