vilniaus hftc

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilniaus hftc“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilniaus hftc“.

Vilniaus HFTC riedulininkės – šalies čempionato lyderės

Po trečiojo 2007-2008 metų sezono Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių rato penkių komandų turnyro vienvalde lydere su 39 taškais tapo Vilniaus HFTC ekipa. Sostinės riedulininkės 4:0 įveikė Šiaulių "Lidviją", 2:0 nugalėjo "Kelmę", 3:0 privertė pasiduoti Širvintų "Intą" bei 2:1 palaužė antrojoje pozicijoje esančią Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" (36 tšk.) komandą.
2008-04-30

Riedulininkės baigė čempionatą

Trejomis rungtynėmis Šiauliuose baigėsi 2008 metų Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio pirmenybės. Šalies čempionėmis vėl tapo Vilniaus HFTC (34 tšk.) riedulininkės, 4:1 įveikusios bronzos medalininkę Šiaulių „Lidvijos“ (18 tšk.) komandą. Sidabro medaliai dar kartą atiteko Šiaulių „Gintrai-Strektei-Universitetui“ (28 tšk.), 14:2 sutriuškinusiai ketvirtojoje pozicijoje likusias Širvintų „Intos“ (7 tšk.) riedulininkes.
2008-03-17

Kam reikalingos pergalės?

Lietuvos moterų žolės riedulio rinktinė Europos uždarų patalpų B diviziono čempionate Čekijoje užėmė antrąją vietą ir po 4 metų pertraukos pelnė teisę rungtyniauti A divizione. 2002 metais mūsų ekipa yra tapusi Europos elito grupės vicečempione. Turnyras vyko netoli Prahos esančiame Nymburke, varžybose dalyvavo 8 komandos, kurios iš pradžių buvo suskirstytos į 2 grupes. B grupėje lietuvaitės 6:4 (3:0) nugalėjo Slovakiją, 5:6 (2:3) pralaimėjo Lenkijai ir 4:1 (2:1) įveikė Portugaliją.
2008-01-28

Lietuvos žolės riedulio federacijos taurė atiteko šiaulietėms

Šiauliuose pasibaigusių šešių komandų Lietuvos žolės riedulio federacijos (LŽRF) taurės uždarų patalpų turnyro nugalėtoja tapo Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" ekipa, po 7 m baudinių serijos sekmadienį finale 3:2 įveikusi Vilniaus HFTC klubą.Pagrindinis šių komandų rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1.Turnyro šeimininkės išsiveržė į priekį jau 5 minutę: po mažojo kampinio pasižymėjo Dovilė Jakaitė. Tačiau per antrąjį kėlinį puikias galimybes nugalėti turėjo HFTC.
2007-11-19

Šiaulių riedulininkės aštuntą kartą tapo Lietuvos čempionėmis

2 Penktosiose Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato finalo serijos rungtynėse Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" ekipa penktadienį namuose po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0) nugalėjo Vilniaus HFTC komandą bei aštuntą kartą iš eilės tapo šalies čempione.
2007-06-29

Šiaulietės išlygino Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių finalo serijos rezultatą

Ketvirtosiose Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių finalo rungtynėse septynių paskutinių čempionatų nugalėtoja Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" komanda ketvirtadienį 1:0 (0:0) įveikė Vilniaus HFTC klubą ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą - 2:2. Pirmuosius du susitikimus praėjusią savaitę svečiuose 2:1 ir 1:0 laimėjo pirmojo čempionių titulo siekiančios vilnietės, o trečiąsias rungtynes sostinėje po baudinių serijos 4:2 (rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1) laimėjo šiauli...
2007-06-28

Šiauliečių pergalė Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių finalo serijoje

Trečiosiose Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių finalo rungtynėse septynių paskutinių čempionatų nugalėtoja Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" komanda baudinių serijoje 4:2 įveikė Vilniaus HFTC klubą ir sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:2.Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0), o per pratęsimą komandos nepasižymėjo.Trečiadienio mače šiaulietės pirmavo po taiklaus Ritos Pauliukevičiūtės (29 min.) smūgio, tačiau Jūratė Žvinklytė-Mickevičienė (58 min.
2007-06-27

Šiaulių "Lidvijai" - Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių bronza

Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių bronzos medalius iškovojo Šiaulių "Lidvijos" komanda, mažojo finalo serijoje du kartus vienodu rezultatu 2:0 (2:0) nugalėjusi ketvirtoje vietoje likusią "Kelmės" ekipą ir laimėjusi seriją iki dviejų pergalių 2:0.Pirmajame susitikime pirmadienį abu įvarčius nugalėtojoms pelnė Evelina Malyševa (2 ir 14 min.), o antrosiose rungtynėse antradienį po kartą pasižymėjo E. Malyševa (14 min.) ir Simona Grubliauskaitė (31 min.
2007-06-19

Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybėse

Pirmadienio vakarą maču Šiauliuose tarp dviejų šio miesto komandų baigėsi Lietuvos moterų čempionato II etapo pirmojo rato varžybos, o didžiausia staigmena tapo Vilniaus HFTC ekipos pralaimėjimas Šiaulių "Lidvijai".Per centrinį rato mačą Vilniaus HFTC sostinėje 2:0 (0:0) nugalėjo čempionato lyderes - Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" riedulininkes.Įvarčius nugalėtojoms pelnė Jurgita Marcinauskaitė ir Aurelija Griškutė.
2007-06-12

Baigėsi pirmasis Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių etapas

Po savaitgalį Šiauliuose įvykusių Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių III rato mačų vienvaldės šešių komandų turnyro lyderės poziciją išsaugojo Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" (40 tšk.) komanda. Šiaulietė rungtynes antrojo pozicijoje esančia Vilniaus HFTC (38 tšk.) ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (0:0), kuris savo ruožtu neįstengė įveikti "Kelmės" (4 vieta - 13 tšk.