Šiauliuose pasibaigusių šešių komandų Lietuvos žolės riedulio federacijos (LŽRF) taurės uždarų patalpų turnyro nugalėtoja tapo Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" ekipa, po 7 m baudinių serijos sekmadienį finale 3:2 įveikusi Vilniaus HFTC klubą.

Pagrindinis šių komandų rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Turnyro šeimininkės išsiveržė į priekį jau 5 minutę: po mažojo kampinio pasižymėjo Dovilė Jakaitė. Tačiau per antrąjį kėlinį puikias galimybes nugalėti turėjo HFTC. 34 minutę Aurelija Kubilinskienė rezultatą išlygino, o 38 min. į šiauliečių vartus buvo skirtas 7 metrų baudinys. Tačiau Aušrai Janutaitė realizuoti baudinio nesugebėjo.

Trečioji vieta turnyre Šiauliuose atiteko Širvintų "Intai". Širvintiškės mače dėl trečiosios vietos 4:2 (0:2) nugalėjo "Kelmės" ekipą.