aurelija kubilinskienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aurelija kubilinskienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aurelija kubilinskienė“.

Lietuvos žolės riedulio federacijos taurė atiteko šiaulietėms

Šiauliuose pasibaigusių šešių komandų Lietuvos žolės riedulio federacijos (LŽRF) taurės uždarų patalpų turnyro nugalėtoja tapo Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" ekipa, po 7 m baudinių serijos sekmadienį finale 3:2 įveikusi Vilniaus HFTC klubą.Pagrindinis šių komandų rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1.Turnyro šeimininkės išsiveržė į priekį jau 5 minutę: po mažojo kampinio pasižymėjo Dovilė Jakaitė. Tačiau per antrąjį kėlinį puikias galimybes nugalėti turėjo HFTC.
2007-11-19

Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio pirmenybių lyderėmis tapo šiaulietės

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio čempionato A diviziono pirmojo rato 5 bei 6 turų mačai. Šešių komandų turnyro lyderėmis tapo taškais (po 16) čempionės titulą ginančią Vilniaus HFTC ekipą pasivijusios Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" riedulininkės. Šių komandų tarpusavio mačas baigėsi 3:3, nors po pirmojo kėlinio vilnietės pirmavo 3:0. Visus tris HFTC įvarčius pelnė puolėja Aurelija Kubilinskienė (8, 11 ir 20 min.