Vilniuje, Mykolo Romerio universiteto (MRU) politikos ir vadybos fakulteto sporto salėje, vykusio 12-ojo tarptautinio aklųjų ir silpnaregių dziudo turnyro komandų įskaitoje Lietuvos sportininkai užėmė antrąją vietą.

Mūsų šalies atstovai nusileido tik Alžyro atletams. Trečiąją vietą užėmė Baltarusijos rinktinė.

Lietuvos dziudo imtynininkai turnyre iškovojo penkis medalius - du sidabro ir tris bronzos.

Antrąsias vietas užėmė Robertas Antropikas (svorio kategorija iki 60 kg) ir Saulius Narūnas (81 kg), bronzą pelnė Osvaldas Bareikis (66 kg), Marius Maželis (73 kg) ir Giedrius Valeika (81 kg).

Turnyre kovojo dziudo imtynininkai iš Alžyro, Baltarusijos, Čekijos, Graikijos, Indijos, Kroatijos, Latvijos, Rusijos, Suomijos ir Lietuvos.