antropikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „antropikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „antropikas“.

Lietuvos dziudo imtynininkai tarptautiniame aklųjų ir silpnaregių turnyre – antri

Vilniuje, Mykolo Romerio universiteto (MRU) politikos ir vadybos fakulteto sporto salėje, vykusio 12-ojo tarptautinio aklųjų ir silpnaregių dziudo turnyro komandų įskaitoje Lietuvos sportininkai užėmė antrąją vietą. Mūsų šalies atstovai nusileido tik Alžyro atletams. Trečiąją vietą užėmė Baltarusijos rinktinė. Lietuvos dziudo imtynininkai turnyre iškovojo penkis medalius - du sidabro ir tris bronzos.
2012-06-03

Lietuvos tenisininkai Suomijoje nepateko į pusfinalius

Suomijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) IV kategorijos turnyro „Oulu Eden Open 2011“ vaikinų vienetų varžybų ketvirtfinaliuose pralaimėjo abu Lietuvos atstovai.
2011-02-10

J. Tverijonas ir L. Antropikas Suomijoje jau įveikė po du varžovus

Suomijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) IV kategorijos turnyro „Oulu Eden Open 2011“ vaikinų ienetų varžybų antrajame rate - aštuntfinalyje - lietuvis Julius Tverijonas 6:1, 6:4 įveikė savo bendraamžį švedą Filipą Karlssoną (823-ioji pasaulio jaunių raketė). 16-metis Lietuvos tenisininkas, kuris pasaulio jaunių reitinge užima 392-ąją vietą, pirmajame rate 6:4, 6:2 nugalėjo savo bendraamžį rusą Jevgenijų Jelistratovą.