Lietuviškoji „Baskonia“ pratęsė Milano klubo kančias

Triuškinančią pergalę Eurolygoje pasiekė Vitorijos „Baskonia“ (6-5) klubas su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu.

Baskai namuose 78:62 (24:9, 14:18, 16:18, 24:17) susitvarkė su Milano „AX Armani“ (3-8) krepšininkais.

Duobėje esanti Italijos ekipa patyrė jau septintąją nesėkmę iš eilės turnyre.

T.Sedekerskis vis dar nerungtyniavo, o R.Giedraitis per 22 minutes pasižymėjo 6 taškais (3/3 dvit., 0/3 trit.), 5 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, 2 rezultatyviais perdavimais, 2 išprovokuotomis pražangomis, 1 asmenine pražanga ir 12 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai itin sėkmingai pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (21:7).

Svečiai stengėsi atsitiesti ir trečiajame ketvirtyje sugebėjo priartėti iki 5 taškų (40:35), bet baskai smeigė du tritaškius iš eilės ir vėl nutolo (46:35).

Galiausiai ketvirtajame kėlinyje Vitorijos krepšininkai tvirtai kontroliavo situaciją ant parketo ir dar labiau nutolo bei persvarą didino iki rekordinės 18 taškų (71:53).

Nors susitikimo pabaigoje skirtumas kiek apmenko, tačiau baskų pergalė buvo daugiau nei užtikrinta – 78:62.

„Baskonia“: Dariusas Thompsonas 15 (4/7 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud., 7 rez. perd.), Daultonas Hommesas 11, Markusas Howardas ir Pierria Henry po 9.

„AX Armani“: Brandonas Daviesas 23 (7/10 dvit., 1/2 trit., 6/11 baud., 12 atk. kam., 10 išpr. praž., 33 n. b.), Devonas Hallas 14 (4/8 trit.), Nicolo Melli 7, Tommaso Baldasso 6.