Pergalę Eurolygoje iškovojo Monako „AS Monaco“ (6-2) komanda, kurios marškinėlius vilki Donatas Motiejūnas.

Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 79:74 (20:24, 28:21, 10:18, 21:11) pranoko Vitorijos „Baskonia“ (4-4) krepšininkus, kurių gretose žaidžia Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis.

D. Motiejūnas aikštėje praleido 16 minučių, pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo pražangą, kartą pats prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

T. Sedekerskis žaidė 19 minučių, pasižymėjo 6 taškais (3/3 dvit.), 3 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, 2 pražangomis ir 8 naudingumo balais.

Tuo tarpu R. Giedraitis per 26 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko -5 naudingumo balus.

Monako ekipai tai buvo ketvirtoji pergalė per paskutinius penkis mačus turnyre, o baskams ketvirtasis pralaimėjimas per pastaruosius penkis susitikimus.

Dar trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai turėjo 8 taškų pranašumą (55:63), tačiau už to užsikabinti nepavyko. Aikštės šeimininkai sparčiai naikino deficitą ir galiausiai ketvirtajame kėlinyje persvėrė rezultatą (73:71).

Vėliau ispanams atsitiesti nepavyko, o Monako klubas dar labiau nutolo ir įtvirtino pergalę – 79:74.

„AS Monaco“: Elie Okobo 22 (3/5 dvit., 3/4 trit., 7/8 baud., 5 kld.), Jordanas Loydas 12 (9/10 baud.), Donatas Motiejūnas 11, Mike‘as Jamesas 10 (7 rez. perd.), Yakuba Ouattara 9, Donta Hallas 7.

„Baskonia“: Pierria Henry 17 (7/9 dvit., 1/3 trit., 0/1 baud., 7 rez. perd.), Dariusas Thompsonas 13, Danielas Diezas ir Matthew Costello (9 atk. kam.) po 12, Maikas Kotsaras 11, Tadas Sedekerskis 6.