Triuškinantį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Atėnų „Panathinaikos“ (2-6) komanda su Mariumi Grigoniu ir Artūru Gudaičiu.

Graikijos klubas svečiuose 77:107 (25:22, 15:33, 15:23, 22:29) neatsilaikė prieš Stambulo „Fenerbahce“ (7-1) krepšininkus.

M. Grigonis žaidė vos 5 minutes, per kurias taškų nepelnė (0/2 trit.), išprovokavo pražangą, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko -4 naudingumo balus.

A. Gudaitis per 15 minučių pasižymėjo 6 taškais (3/4 dvit.), 2 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, blokuotu metimu, 3 išprovokuotomis pražangomis bei 11 naudingumo balų.

Pirmąjį ketvirtį graikai dar atsilaikė, tačiau jau antrojo pradžioje aikštės šeimininkai pelnė 11 taškų be atsako ir susikrovė dviženklę persvarą (25:35), o prieš antrąją mačo dalį džiaugėsi jau 15 taškų pranašumu – 40:55.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė. Stambulo ekipa ir toliau kontroliavo situaciją ant parketo bei didino atstumą. Šis didžiausiu tapo ketvirtajame kėlinyje, kai pasiekė net 34 taškų ribą (71:105).

Susitikimą Atėnų ekipa pralaimėjo triuškinančiai – 77:107.

„Panathinaikos“: Dwayne‘as Baconas 20 (2/6 dvit., 2/6 trit., 10/12 baud.), Georgios Papagiannis 12, Nate‘as Woltersas 11 (5 rez. perd.), Derrickas Williamsas 10, Mateuszas Ponitka 7.

„Fenerbahce“: Scottie Wilbekinas 19 (3/3 dvit., 4/8 trit., 1/1 baud.), Nigelas Hayesas-Davisas 16, Carsenas Edwardsas 14, Jonathanas Motley 10, Melihas Mahmutoglu ir Nickas Calathesas (7 rez. perd.) po 9.