Sporto klubo "Auksma" tinklininkai - Marius Vasiliauskas ir Haroldas Čyvas - pirmą kartą tapo Kroatijoje vykusio Europos paplūdimio tinklinio varžybų pirmojo etapo varžybų nugalėtojais, finale 2:0 įveikę turnyro šeimininkų porą.

Ketvirtfinalyje bei pusfinalyje Lietuvos tinklininkų pora vienodais rezultatais - 2:0 - nugalėjo čekus ir estus.

Pogrupyje M. Vasiliauskas ir H. Čyvas 2:0 privertė pasiduoti ukrainiečius bei serbus ir 1:2 pralaimėjo kroatams.

Paplūdimio tinklinio varžybų etape Zagrebe dalyvavo 40 komandų.

Po solidžiausios Lietuvos sportininkų pergalės paplūdimio tinklinio varžybų istorijoje, antradienį M. Vasiliauskas ir H. Čyvas išvyksta į pasaulio čempionato "Grand Slam" turnyrą Berlyne (Vokietija), kuriame dalyvauti pakviestos 64 stipriausios planetos komandos.