marius vasiliauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius vasiliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius vasiliauskas“.

Festivalis keliasi į Jonavą, tarp naujovių – sniego tinklinis ir tarptautinė talismanų kova

„LTeam“ olimpinis žiemos festivalis keičia lokaciją. Penktąkart organizuojama sporto šventė keliasi į Jonavą. Tarp renginio naujovių – sniego tinklinio turnyras ir tarptautinės sporto talismanų varžybos. Naujovė Lietuvoje, bet ne pasaulyje Pasak Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) prezidento Dariaus Čerkos, sniego tinklinis naujovė Lietuvoje, bet ne pasaulyje. Užuomazgų būta ir mūsų šalyje – 2006-aisiais turnyrą Austrijoje laimėjo Marius Vasiliauskas ir Henrikas Čyvas.
2017-11-09

Lietuvos paplūdimio tinklininkės sparčiai kyla link pasaulio elito

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė šį sezoną demonstruoja solidų žaidimą ir vis labiau artėja prie elitinių sportininkių gretų. 22-ejų metų lietuvės gegužės pabaigoje triumfavo Rytų Europos zoninės tinklinio asociacijos (EEVZA) turnyre Ukrainoje, o pastarąsias dvi savaites praleido Kinijoje, kur pirmą kartą iškovojo "World Tour" serijos turnyrų bronzos medalius.
2017-06-29

Drifteris Marius Vasiliauskas : „Variklis mirė. Gerų atostogų“

Būtent tokią frazę savo telefone išvydo iš Rokiškio kilęs 26-erių drifto mėgėjas Marius Vasiliauskas. Danijoje draugus lankantis jaunuolis į kelionę pasileido tik įsitikinęs, jog automobilis, kuriuo jis planuoja startuoti gegužės 14-ąją Klaipėdoje vyksiančiose Lietuvos drifto čempionato „Semi-Pro” lygos varžybose yra visiškai paruoštas ir laukia starto. Dabar, iki starto likus kiek mažiau nei 100 valandų, Marius jau pamiršo atostogų kvapą.
2017-05-09

Ukrainos paplūdimio tinklinio žvaigždės mėgavosi treniruotėmis Lietuvoje

Geriausios Ukrainos paplūdimio tinklininkės Jevgenija Ščipkova ir Valentina Davidova antrus metus iš eilės vieną žiemos savaitę praleido Vilniuje, kur uždarame „Credit24“ aikštyne treniravosi su Lietuvos sportininkėmis. Praėjusiais metais ne vieną suaugusių turnyrą Europoje laimėjusios ukrainietės džiaugėsi bendradarbiavimu su Lietuvos paplūdimio tinklinio atstovais, suteikiančiais galimybes sportuoti Vilniuje.
2017-02-22

Lietuvos tinklininkės pateko į finalinį Kontinentinės taurės etapą

Rugsėjo 6 dieną, sekmadienį baigėsi Vilniuje vykusios Europos kontinentinės taurės IV etapo paplūdimio tinklinio varžybos, kuriose Lietuvos moterų rinktinė užėmė antrą vietą ir išplėšė kelialapį į finalinį Taurės etapą. Šeštadienį lietuvės 2:0 nugalėjo slovakes, bet po to 1:2 pralaimėjo Belgijos rinktinei, kuri tapo etapo Vilniuje nugalėtoja ir užsitikrino vietą Taurės finale. Lietuvos rinktinei dėl antros vietos teko kovoti su Ukrainos atstovėmis.
2015-09-06

Lietuvos tinklinio federacija - tarp pasiekusių didžiausią pažangą pasaulyje

Spalio 31 - lapkričio 1 dienomis Sardinijoje vyko 34-asis Tarptautinės tinklinio konfederacijos (FIVB) kongresas, kuriame dalyvavo nacionalinių federacijų vadovai iš 210 pasaulio šalių. Jo metu Lietuvos tinklinio federacija buvo įvardinta kaip viena iš penkių, pasiekusių didžiausią pažangą per pastaruosius metus. Nacionalinių federacijų veikla vertinama pagal suorganizuotų tarptautinių varžybų skaičių ir kokybę, sportininkų pasiektus rezultatus bei kitus kriterijus.
2014-11-07

Pinigų dalybos klampina ir jaunąjį Alytaus miesto tarybos narį

Pinigų dalybos klampina ir jaunąjį miesto tarybos narį Nerijų Cesiulį. Šiandien vyksiančiame miesto savivaldybės tarybos posėdyje turėtų būti tvirtinama naujoji Alytaus jaunimo reikalų taryba (AJRT), tačiau išvakarėse politikams išplatintas prašymas, kuriame siūloma tokios sudėties tarybos netvirtinti ir abejojama jos teisėtumu, ypač tarybos nario Nerijaus Cesiulio veiksmais.

Lietuviai pirmą kartą tapo Europos paplūdimio tinklinio varžybų etapo nugalėtojais

Sporto klubo "Auksma" tinklininkai - Marius Vasiliauskas ir Haroldas Čyvas - pirmą kartą tapo Kroatijoje vykusio Europos paplūdimio tinklinio varžybų pirmojo etapo varžybų nugalėtojais, finale 2:0 įveikę turnyro šeimininkų porą. Ketvirtfinalyje bei pusfinalyje Lietuvos tinklininkų pora vienodais rezultatais - 2:0 - nugalėjo čekus ir estus. Pogrupyje M. Vasiliauskas ir H. Čyvas 2:0 privertė pasiduoti ukrainiečius bei serbus ir 1:2 pralaimėjo kroatams.