Lietuvos moterų krepšinio rinktinė pergalingai baigė Europos čempionatą. Kovoje dėl 7-os vietos Algirdo Paulausko auklėtinės 75:56 (20:12, 14:6, 15:23, 26:15) parklupdė kaimynes latves.

A.Paulausko auklėtinės kur kas geriau pradėjo rungtynes ir jau pirmosiomis minutėmis pirmavo 8:2. Per pirmąsias penkias minutes vos 4 taškus sukrapščiusios latvės neprilygo lietuvaitėms - 6:13. Visgi vėliau sustojo būtent mūsiškių puolimas ir varžovės ėmė mažinti deficitą - 10:13. Tiesa, S.Linkevičienė ir Lietuvos krepšininkės neleido įsibėgėti Latvijos rinktinei. S.Linkevičienė pelnė beveik pusę komandos taškų (9 tšk.), o lietuvės laimėjo ketvirtį rezultatu 20:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje prie S.Linkevičienės prisidėjo ir E.Šulčiūtė, o skirtumas ėmė augti - 26:14. Iš aukštaūgės lyderės vaidmenį perėmė G.Petronytė, padėjusi mūsiškėms išlaikyti apčiuopiamą pranašumą. Latvės vėl nerado atsakymų į klausimus bandant pelnyti taškus, o į pertrauką komandos išėjo A.Paulausko kariaunai pirmaujant 34:18.

Po pertraukos vienu metu mūsiškių persvara buvo išaugusi netgi iki 17-os taškų (37:20), bet netrukus priešininkės sušvelnino deficitą iki vienženklio - 28:37. Lietuvės trumpam atsitiesė (44:30), tačiau vėl pateko į duobę - 44:38. Vis dėlto A.Bimbaitės ir R.Valentienės dėka Lietuvos komanda dar arčiau varžovių neprisileido ir prieš lemiamą mačo dalį pirmavo 49:41.

Spurtas ketvirtojo kėlinuko pradžioje įtvirtino Lietuvių persvarą - 56:43. Vėliau mūsiškių pranašumas tik augo ir lietuvės išsaugojo pergalę savo rankose.

Lietuva: A.Bimbaitė (6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir E.Šulčiūtė po 15, S.Linkevičienė 13 (8 atk. kam.), R.Valentienė 12, M.Sauliūtė 7.

Latvija: G.Basko, E.Babkina ir K.Karklina po 10.