Pirmadienį Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vykusiose stipriausios Europoje Žemyninės ledo ritulio lygos (KHL) čempionato rungtynėse Sankt Peterburgo SKA komanda, kuriai atstovauja Darius Kasparaitis, tik po bulitų serijos 4:3 (0:1, 1:1, 2:1; 0:0) įveikė nugalėtojos titulą ginančią Kazanės „Ak Bars“ ekipą.

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę Jarkko Immonenas išvedė KHL čempionus į priekį 1:0, o 21-ąją min. „Ak Bars“ žaidėjas Aleksejus Tereščenka padvigubino rezultatą, bet 29-ąją min. Aleksejus Jašinas sumažino skirtumą iki minimumo 1:2.

46-ąją min. Ilja Nikulinas sugrąžino Kazanės komandai dviejų įvarčių pranašumą 3:1, tačiau 57-ąją min. SKA žaidėjas Antonas Butas sušvelnino skirtumą, o, likus vos 1 sek. iki trečiojo kėlinio pabaigos, Maksimas Sušinskis išlygino rezultatą 3:3 ir išplėšė pratęsimą.

Per jį komandoms pasižymėti nepavyko, o ilgoje ir įtemptoje bulitų serijoje pergalę Sankt Peterburgo klubui lėmė M. Sušinskio realizuotas baudinys.

D. Kasparaitis nebuvo registruotas rungtynėms.

Priminsime, kad šiandien, spalio 13-ąją, „Energija“ pirmą kartą žais Vilniaus „Siemens“ arenoje. Lietuviais varžysis su Daugpilio „Latgales“ ledo ritulininkais.