maksimas sušinskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maksimas sušinskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maksimas sušinskis“.

Ledo ritulio fiestoje Vilniuje – D. Kasparaičio klubo pergalė

Pirmadienį Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vykusiose stipriausios Europoje Žemyninės ledo ritulio lygos (KHL) čempionato rungtynėse Sankt Peterburgo SKA komanda, kuriai atstovauja Darius Kasparaitis, tik po bulitų serijos 4:3 (0:1, 1:1, 2:1; 0:0) įveikė nugalėtojos titulą ginančią Kazanės „Ak Bars“ ekipą. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę Jarkko Immonenas išvedė KHL čempionus į priekį 1:0, o 21-ąją min. „Ak Bars“ žaidėjas Aleksejus Tereščenka padvigubino rezultatą, bet 29-ąją min.
2009-10-13

D. Kasparaičio komanda iškovojo pergalę

Žemyninės ledo ritulio lygos (KHL) rungtynėse ketvirtadienį Sankt Peterburgo SKA klubas, kuriam atstovauja Darius Kasparaitis, svečiuose po atkaklios kovos 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) palaužė Novokuznecko „Metalurg“ komandos pasipriešinimą ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. Susitikime pergalingą įvartį įmušė Maksimas Sušinskis. D. Kasparaitis dėl traumos nežaidė. SKA komanda, po 51 rungtynių turinti 87 taškus, turnyro lentelėje užima aštuntąją vietą.
2009-02-13

D. Kasparaičio klubas Žemyninėje lygoje pakilo į penktą vietą

Dvidešimt penktą pergalę 36-osiose Žemyninės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į penktą vietą iš šeštosios 24 komandų turnyre pakilo Dariaus Kasparaičio Sankt Peterburgo SKA (69 tšk.) klubas. Trečiadienį namuose Sankt Peterburgo ledo ritulininkai, žaidę be traumą besigydančio lietuvio, 4:1 (1:0, 0:1, 3:0) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje esančią Čeliabinsko „Traktor“ (61 tšk.) ekipą.
2008-12-25

Kanada ir Rusija susigrums pasaulio ledo ritulio čempionato finale

Kanadoje vykstančio pasaulio ledo ritulio čempionato finale sekmadienį žais abi be pralaimėjimų žengiančios ekipos - nugalėtojos titulą ginanti Kanados rinktinė bei praėjusių metų pirmenybių bronzos medalininkė Rusijos komanda. Šeštadienį Kvebeke dėl turnyro bronzos medalių kovos olimpiniai čempionai Švedijos ledo ritulininkai ir planetos vicečempionė Suomijos rinktinė. Penktadienį pusfinalyje kanadiečiai 5:4 (1:1, 4:2, 0:1) nugalėjo švedus.
2008-05-17

D. Kasparaičio komanda nušlavė maskviečius

Per antrąsias Rusijos ledo ritulio superlygos aštuntfinalio rungtynes Sankt Peterburgo ASK su Dariumi Kasparaičiu namie 6:1 (1:0, 3:1, 2:0) sutriuškino Maskvos "Spartak" ir pirmauja serijoje iki 3 pergalių 2-0. D. Kasparaitis šiandien atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio įvartį antrojo kėlinio viduryje pelnė Maksimas Sušinskis (33:20). Trečiojo kėlinio pradžioje Lietuvos ledo ritulininkui už smūgį varžovui lazda buvo skirtos 2 baudos minutės.
2008-03-05

D. Kasparaičio komanda pakilo į penktą vietą

Trisdešimt antrą pergalę Rusijos ledo ritulio superlygos 52-ojo turo rungtynėse iškovojo ir į penktąją vietą iš šeštosios dvidešimties komandų turnyre pakilo Dariaus Kasparaičio Sankt Peterburgo ASK (95 tšk.) klubas. Pirmadienį namuose Sankt Peterburgo ledo ritulininkai 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) įveikė į septintąją poziciją smuktelėjusią Kazanės "Ak Bars" (93 tšk.) komandą. Pergalingą įvartį antrajame kėlinyje pelnė Maksimas Sušinskis.