Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksejus jašinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksejus jašinas“.

Arvydo Sabonio kelionė į Rusiją: pasėdėjo su verslininkais, pabendravo su studentais

Rusijai priklausančioje Šiaurės Osetijos autonomijoje kovo 2-ąją apsilankė oro uostų ir aeronautikos verslo delegacija, kurią papildė dvi ryškios sporto pasaulio žvaigždės – rusų ledo ritulio legenda Aleksejus Jašinas ir lietuvis Arvydas Sabonis. Sportininkus į Vladikaukazą atsivežė Rusijoje verslus turintis Lietuvos verslininkas Gediminas Žiemelis.
2017-03-09

Ledo ritulio fiestoje Vilniuje – D. Kasparaičio klubo pergalė

Pirmadienį Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vykusiose stipriausios Europoje Žemyninės ledo ritulio lygos (KHL) čempionato rungtynėse Sankt Peterburgo SKA komanda, kuriai atstovauja Darius Kasparaitis, tik po bulitų serijos 4:3 (0:1, 1:1, 2:1; 0:0) įveikė nugalėtojos titulą ginančią Kazanės „Ak Bars“ ekipą. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę Jarkko Immonenas išvedė KHL čempionus į priekį 1:0, o 21-ąją min. „Ak Bars“ žaidėjas Aleksejus Tereščenka padvigubino rezultatą, bet 29-ąją min.
2009-10-13

Trys svečių pergalės Šiaurės Amerikos Nacionalinėje ledo ritulio lygoje

Sekmadienį sužaistos penkerios Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose svečiams pavyko iškovoti tris pergales.Šeštąją vietą Rytų konferencijoje užimantis buvęs Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (87 tšk.) klubas varžovų arenoje po pratęsimo 2:1 (0:0, 1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo devintojoje pozicijoje esančius Niujorko "Islanders" (84 tšk.) ledo ritulininkus.Nugalėtojams įvarčius pelnė Coltonas Orras ir Michaelas Nylanderis.
2007-03-26

NHL sezono lyderis Otavos "Senators" nugalėjo tik po dviejų pratęsimų

Pirmadienį trečiosiose Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse reguliariojo sezono lyderis Otavos "Senators" klubas svečiuose po dviejų pratęsimų 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Niujorko "Islanders" ekipą ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:1. Du įvarčius nugalėtojams, įskaitant pergalingą 3-ią antrojo pratęsimo minutę, pelnė Toddas White`as (Todas Vaitas). Likusio įvarčio autorius svečių gretose - Chrisas Phillip...
2003-04-15

Prasidėjo NHL Stenlio taurės turnyro atkrintamosios varžybos

Trečiadienį (04.09) sužaistos pirmosios ketverios Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro atkrintamosios rungtynės, kuriose Rytų ir Vakarų konferencijų ketvirtfinaliuose komandos pradėjo kovą serijose iki keturių pergalių. Jau pirmąją atkrintamųjų varžybų dieną užfiksuota pora staigmenų.
2003-04-10

Lygiosios Dariaus Kasparaičio klubui išsaugojo menkas galimybes žaisti NHL pirmenybių atkrintamosiose varžybose

Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" klubas antradienį svečiuose rungtynes po pratęsimo baigė lygiosiomis 2:2 (0:1, 0:0, 2:1, 0:0) su Niujorko "Islanders" komanda bei išsaugojo menkas galimybes patekti į Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos atkrintamąsias varžybas tarp aštuonių geriausių ekipų. "Rangers" ledo ritulininkai su 78 taškais konferencijoje yra devinti, o vieneriomis rungtynėmis mažiau žaidęs "Islanders" klubas turi 81 tašką ir yra aštuntas.