Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" klubas antradienį svečiuose rungtynes po pratęsimo baigė lygiosiomis 2:2 (0:1, 0:0, 2:1, 0:0) su Niujorko "Islanders" komanda bei išsaugojo menkas galimybes patekti į Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos atkrintamąsias varžybas tarp aštuonių geriausių ekipų.

"Rangers" ledo ritulininkai su 78 taškais konferencijoje yra devinti, o vieneriomis rungtynėmis mažiau žaidęs "Islanders" klubas turi 81 tašką ir yra aštuntas.

D.Kasparaitis antradienio mače per 19 minučių kartą smūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus bei antrame kėlinyje du kartus gavo po dvi baudos minutes.

Įvarčius "Rangers" ekipai pelnė Brianas Leetchas (Brajanas Lyčas) ir rusas Aleksejus Kovaliovas, o aikštelės šeimininkų gretose pasižymėjo Arronas Ashamas (Aronas Ešemas) ir rusas Aleksejus Jašinas.

Per šešerius pastaruosius metus "Rangers" ledo ritulininkams nė karto nepavyko patekti į NHL atkrintamąsias varžybas.

Rytų konferencijos ketvirtfinalyje vietą jau užsitikrinęs Vašingtono "Capitals" klubas (VI vieta - 90 tšk.), kuriame rungtyniauja Dainius Zubrus, antradienį namie 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) įveikė tryliktojoje pozicijoje esančius Floridos "Panthers" (68 tšk.) ledo ritulininkus.

Lietuvis per 16 minučių ir 32 sekundes keturis kartus smūgiavo į svečių vartus bei išvengė baudos minučių.

Įvarčių autoriai "Capitals" komandoje - rusas Sergejus Gončiaras, švedas Michaelis Nylanderis ir čekas Robertas Langas.

Kitų antradienio NHL mačų rezultatai:

Nešvilio "Predators" - Anahaimo "Mighty Ducks" 1:2 (po pratęsimo)Nju Džersio "Devils" - Toronto "Maple Leafs" 2:3 (po pratęsimo)Filadelfijos "Flyers" - Kolumbo "Blue Jackets" 4:0Otavos "Senators" - Bostono "Bruins" 3:2