michaelis nylanderis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michaelis nylanderis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michaelis nylanderis“.

NHL pirmenybėse – triuškinama „Capitals“ pergalė

Penktą pergalę vienuoliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje užimantis Vašingtono "Capitals" (10 tšk.) klubas, pirmadienį svečiuose 7:1 (4:1, 2:0, 1:0) sutriuškinęs trečiojoje pozicijoje Šiaurės Rytų pogrupyje esančius Toronto "Maple Leafs" (13 tšk.) ledo ritulininkus.
2007-10-30

Zubraus klubas - NHL rytų konferencijos finale

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos pusfinalyje  Bafalo „Sabres“ klubas, kuriame žaidžia Dainius Zubrus sekmadienį svečiuose 5:4 (0:1, 4:1, 1:2) įveikė Niujorko „Rangers“ ekipą ir, laimėjęs seriją iki keturių pergalių 4:2, pateko į konferencijos finalą.
2007-05-07

Ketvirtoji iš eilės Detroito klubo pergalė NHL pirmenybėse

Pirmadienį vienintelėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynės Detroito "Red Wings" klubas po sėkmingo trečiojo kėlinio svečiuose 4:3 (1:3, 0:0, 3:0) įveikė Niujorko "Rangers" ekipą. Ketvirtą vietą Vakarų konferencijoje užimančioje "Red Wings" (74 tšk.) komandoje pasižymėjo Pavelas Datsyukas, Jiris Hudleris, Robertas Langas ir Henrikas Zetterbergas.
2007-02-06

Dvidešimt trečiasis rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas NHL pirmenybėse

Dvidešimt trečią rezultatyvų perdavimą 42-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse šeštadienį atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Vašingtono "Capitals" klubas svečiuose 3:7 (0:2, 1:3, 2:2) pralaimėjo Floridos "Panthers" ledo ritulininkams. Po lietuvio perdavimo paskutinį įvartį mačo pabaigoje (59:37) pelnė Chrisas Clarkas. Pats D. Zubrus per nepilnas 16 žaidimo minučių (15:50) kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
2007-01-14

D. Kasparaitis įmušė antrą įvartį

Antrąjį įvartį devynioliktose šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Darius Kasparaitis, o lietuvio Niujorko "Rangers" klubas šeštadienį nutraukė septynių iš eilės pralaimėjimų seriją čempionate, namuose 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) įveikęs Vašingtono "Capitals" ledo ritulininkus su Dainiumi Zubrumi.
2006-12-31

Trečioji iš eilės Dainiaus Zubraus ekipos nesėkmė Stenlio taurės Rytų konferencijos ketvirtfinalyje

Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės penktosiose Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse patyrė Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" klubas. Penktadienį svečiuose Vašingtono ledo ritulininkai daugiau nei 20 tūkst.
2003-04-19

Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos ketvirtfinalio mače dar vienas rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas

Šeštadienį antrosiose Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" svečiuose 6:3 (3:1, 1:1, 2:1) nugalėjo Tampos Bay "Lightning" ledo ritulininkus ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:0. Po tikslaus lietuvio perdavimo antrąjį savo įvartį šiose rungtynėse trečiojo kėlinio pradžioje (43:09) pelnė rusas Piotras Bondra.
2003-04-13

Lygiosios Dariaus Kasparaičio klubui išsaugojo menkas galimybes žaisti NHL pirmenybių atkrintamosiose varžybose

Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" klubas antradienį svečiuose rungtynes po pratęsimo baigė lygiosiomis 2:2 (0:1, 0:0, 2:1, 0:0) su Niujorko "Islanders" komanda bei išsaugojo menkas galimybes patekti į Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos atkrintamąsias varžybas tarp aštuonių geriausių ekipų. "Rangers" ledo ritulininkai su 78 taškais konferencijoje yra devinti, o vieneriomis rungtynėmis mažiau žaidęs "Islanders" klubas turi 81 tašką ir yra aštuntas.
2003-04-02

NHL pirmenybių mače - trys rezultatyvūs Dainiaus Zubraus perdavimai

Tris rezultatyvius perdavimus ketvirtadienį Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa svečiuose 4:1 (1:0, 3:1, 0:0) nugalėjo Kalgario "Flames" ledo ritulininkus. Po tikslių D.Zubraus perdavimų tris įvarčius pelnė rusai: du - Sergejus Gončiaras, vieną - Sergejus Berezinas.
2003-03-21

NHL pirmenybės: Dariaus Kasparaičio ekipos pergalė ir rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas

Dvidešimt trečią pergalę šešiasdešimtose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą Atlanto divizione užimantis Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (55 tšk.) klubas. Penktadienį namie "Rangers" ledo ritulininkai 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) įveikė Atlanto diviziono autsaiderę Pitsbergo "Penguins" (53 tšk.) komandą.Lietuvis per 12 minučių du kartus smūgiavo į varžovų vartus ir trečiame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.