Antrąjį įvartį devynioliktose šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Darius Kasparaitis, o lietuvio Niujorko "Rangers" klubas šeštadienį nutraukė septynių iš eilės pralaimėjimų seriją čempionate, namuose 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) įveikęs Vašingtono "Capitals" ledo ritulininkus su Dainiumi Zubrumi.

Po D. Kasparaičio įvarčio antrojo kėlinio pabaigoje (39:12) arenos šeimininkai pirmavo 3:0.

Iš viso "Rangers" gynėjas šiame mače per 14 su puse minutės 2 kartus metė į svečių vartus, blokavo 2 varžovų metimus bei išvengė baudos minučių.

Be dviejų įvarčių, šiame sezone D. Kasparaitis atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 baudos minutes.

Puolėjas D. Zubrus šeštadienio rungtynėse 3 kartus metė į "Rangers" vartus bei blokavo vieną varžovo metimą (žaidė 18 min.).

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Petras Prucha, vieną - Michaelis Nylanderis. Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - Benas Clymeris.

Po šios pergalės - devynioliktosios per 40 mačų - "Rangers" ekipa Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje su 42 taškais pakilo į antrąją vietą, o "Capitals" (39 tšk.) klubas Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje (16 pergalių per 39 rungtynes) tebėra trečias.