latgales

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „latgales“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „latgales“.

„Energija“ po bulitų serijos palaužė „Latgalę“ ir pakilo į pirmą vietą!

Antradienį pirmą kartą per savo istoriją Elektrėnų „Energijos“ klubas Vilniaus „Siemens“ arenoje žaidė atvirojo Latvijos čempionato rungtynes su Daugpilio „Latgale“. Palaikomi 2,5 tūkst. susirinkusių sirgalių elektrėniškiai po dramatiškos kovos ir bulitųų serijos rezultatu 4:3 (1:1, 1:1, 1:1; 1:0) privertė pasiduoti Egidijaus Baubos Daugpilio „Latgale“ komandą ir šešių ekipų turnyro lentelėje pakilo į pirmąją vietą. Pirmąjį įvartį 9 min.
2009-10-14

Ledo ritulio fiestoje Vilniuje – D. Kasparaičio klubo pergalė

Pirmadienį Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vykusiose stipriausios Europoje Žemyninės ledo ritulio lygos (KHL) čempionato rungtynėse Sankt Peterburgo SKA komanda, kuriai atstovauja Darius Kasparaitis, tik po bulitų serijos 4:3 (0:1, 1:1, 2:1; 0:0) įveikė nugalėtojos titulą ginančią Kazanės „Ak Bars“ ekipą. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę Jarkko Immonenas išvedė KHL čempionus į priekį 1:0, o 21-ąją min. „Ak Bars“ žaidėjas Aleksejus Tereščenka padvigubino rezultatą, bet 29-ąją min.
2009-10-13

Latvijos čempionato mače „Energija“ pelnė net 12-a įvarčių

Stipriausia Lietuvos ledo ritulio komanda Elektrėnų „Energija“ iškovojo ketvirtąją pergalę atvirajame Latvijos čempionate. Elektrėnų komanda sekmadienį namuose 12:4 (4:1, 2:1, 6:2) nugalėjo Uogrės „Ogre“ (Latvija) ekipą „Energijai“ Dalius Vaiciukevičius įmušė tris įvarčius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. Šarūnas Kuliešius (2 rez. perd.