Antradienį pirmą kartą per savo istoriją Elektrėnų „Energijos“ klubas Vilniaus „Siemens“ arenoje žaidė atvirojo Latvijos čempionato rungtynes su Daugpilio „Latgale“.

Palaikomi 2,5 tūkst. susirinkusių sirgalių elektrėniškiai po dramatiškos kovos ir bulitųų serijos rezultatu 4:3 (1:1, 1:1, 1:1; 1:0) privertė pasiduoti Egidijaus Baubos Daugpilio „Latgale“ komandą ir šešių ekipų turnyro lentelėje pakilo į pirmąją vietą.

Pirmąjį įvartį 9 min. po Šarūno Suhomlino ir Jono Vikniaus rezultatyvių perdavimų įmušė Vytautas Jegelavičius (09:09).

Tačiau „Latgale“ klubas nebuvo linkęs atiduoti iniciatyvos varžovams į rankas ir po 24 sek. atstatė lygybę. Pasižymėjo – Eduards Bullitis (09:33).

Antrą „Energijos“ įvartį pasiekė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Dalius Vaiciukevičius, po tikslių Martyno Šliko ir Šarūno Kuliešiaus perdavimų (25:51).

Po minutės Nerijus Dauksevičiaus ginamus vartus nuginklavo Alberts Bulošsas (26:50) ir rezultatas tapo vėl lygus.

Trečiajame kėlinyje Denissas Martjušovas (54:01) išvedė „Latgle“ ekipą į priekį. Iki mačo pabaigos likus trims minutėms Andrius Židkovas (56:59) po tikslaus smūgio išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

Nuskambėjus finalinei mačo sirenai buvo nuspręsta mušti baudinius. Jų serijoje sėkmė lydėjo „Energiją“. Šarūnas Kuliešius sugebėjo du kartus įmušti įvartį ir išplėšti „Energijai“ pergalę, nes „Latgales“ gretose taiklus buvo tik Egidijus Bauba.

Kitas rungtynes „Energijos“ klubas žais šį savaitgalį išvykoje su SK „Liepajas-Metalurgs 2” komanda.