Dramatišką pergalę NBA lygoje šventė Dalaso „Mavericks“ (39-29) krepšininkai, kurie paskutinėmis sekundėmis dėka lemiamo Kyrie Irvingo metimo namuose 107:105 (30:34, 28:27, 26:18, 23:26) įveikė Denverio „Nuggets“ (47-21) klubą.

Prasidėjus ketvirtajam mačo kėliniui šeimininkai turėjo nedidelę persvarą, bet svečiai ją po truputį mažino ir likus minutei rezultatas buvo lygus 102:102.

Tuomet tritaškį pataikė J. Murray'us, bet tuo pačiu atsakė ir L. Dončičius. Galiausiai iki mačo pabagos buvo likusios vos 2,8 sekundės ir rezultatas buvo lygus.

Kamuolys atsidūrė K. Irvingo rankose, kuris sudėtinga trajektorija per Nikola Jokičių pataikė dvitaškį jau aidint sirenai ir išplėšė komandai pergalę 107:105.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo L. Dončičius, surinkęs 37 taškus, K. Irvingas pridėtjo 24.

NBA čempionų neišgelbėjo J. Murray's, įmetęs 23 taškus, Michaelas Porteris pridėjo 20.

„Mavericks“: Luka Dončičius 37 (10 atk. kam.), Kyrie Irvingas 24 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Dereckas Lively 14 (8 atk. kam.), Derrickas Jonesas 9 (8 atk. kam.), Danielis Gaffordas (6 atk. kam.) ir Dante Exumas po 8.

„Nuggets“: Jamalas Murray 23 (7 rez. perd.), Michaelas Porteris 20 (7 atk. kam.), Nikola Jokičius 16 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Aaronas Gordonas 11 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as  ir Christianas Braunas po 10, Reggie Jacksonas 8.