Košmariška rungtynių pabaiga kainavo „Sūduvai“ pergalę

Video

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ nesėkme pradėjo čempionatą. Marijampolietės rezultatu 75:78 (22:9, 18:16, 22:17, 3:23, 10:13) pralaimėjo „Kibirkšties“ komandai.

Nuo pat rungtynių pradžios „Sūduva“ atsiplėšė nuo savo varžovių, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė devyni taškai (11:2). Po A. Bilotserkivskos ir N. Skadaitės dvitaškių „Sūduvos“ pranašumas pirmą kartą pasiekė dviženklį skaičių (15:5). Sunkiai link marijampoliečių krepšio besiskynusios „Kibirkšties“ krepšininkės po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 9:22.

Antrojo kėlinio pradžią vėl sėkmingiau sužaidus „Sūduva“ dar labiau padidino savo atotrūkį, o skirtumas tapo triuškinantis (12:30). Po dviejų kėlinių rezultatu 40:25 pirmavo „Sūduva“.

Viskas pasikeitė ketvirtajame kėlinyje, kuriame „Kibirkštis“ kilo į lemiamą šturmą ir kėlinį pradėjo 14:1. Vilnietės pavojingai sumažino savo deficitą iki vienaženklio – 56:63. Po „Sūduvos“ paprašytos minutės pertraukėlės L. Jurčiūtė ir J. Kraujūnaitė smeigė po tritaškį ir sumažino atsilikimą iki minimumo 62:63. „Sūduva“ pirmuosius taškus „iš žaidimo“ pelnė tik likus žaisti 28 sekundes iki rungtynių pabaigos. Tačiau kitoje aikštelės pusėje V. Kuktienė tritaškiu išplėšė „Kibirkščiai“ pratęsimą.

Per pratęsimą „Sūduvos“ veiksmai puolime ir gynyboje neleido parsivežti pergalės į Marijampolę. Rungtynes rezultatu 78:75 laimėjo „Kibirkštis“.

„Kibirkštis“: L. Juškaitė 17, V. Kuktienė 13, G. Meškonytė 10 taškų.

„Sūduva“: S. Baliutavičiūtė 17, R. Milieškienė 15, N. Skadaitė ir L. Svarytė pelnė po 13 taškų.