Sostinėje vykusiose kontrolinėse rungtynėse tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkų 3:1 triumfavo pastarieji. Nugalėtojams įvarčius pelnė Artiomas Ščedras, Patrickas Popescu ir Kipras Keliauskas; šeimininkams – Patrikas Matyžonokas.

Dvikovos pradžioje žalgiriečiai pabandė pažaisti pirmu numeriu, tačiau sužaidus trečdalį kėlinio tie bandymai baigėsi. A.Ščedras įspūdingu smūgiu iš 25 metrų atidarė rungtynių sąskaitą.

Po šio įvarčio iki pertraukos žalgiriečiai nesukūrė nei vienos pusprogės įvarčiui pasiekti, kai „Hegelmann“ ne tik po gražios atakos sukūrė galimybę P.Popescu, bet ir užvaldė visą aikštės vidurį. Rumunas pasižymėjo smūgiuodamas galva.

Po pertraukos treneriai po truputį keitė sudėtis, žaidimas tapo atviresnis, progų turėjo tiek vieni, tiek kiti. Iš pradžių sostinės ekipos puolėjas Meinardas Mikulėnas nepasinaudojo puikiu šansu, vėliau tuo pačiu atsakė ir Kauno rajono atstovai.

Įpusėjus antrajam kėliniui po gero perdavimo, į baudos aikštelę kirtęs P.Matyžokas galva skirtumą sušvelnino, tačiau vos po kelių minučių, varžovų gynėjus lengvai apibėgęs K.Keliauskas atstatė dviejų įvarčių skirtumą.

„Žalgiris“ nelaimi trečių kontrolinių rungtynių paeiliui.