NBA reguliariojo sezono rungtynėse „New York Knicks“ įveikė „Chicago Bulls“ ekipą be lietuvio Mindaugo Kuzminsko pagalbos.

„Knicks“ rungtynes Čikagoje laimėjo 117:104 (32:23, 24:34, 28:24, 33:23), o M. Kuzminskas aikštėje ir vėl nepasirodė.

Įspūdingai žaidė „Knicks“ latvis Kristapas Porzingis. Jam pritrūko vos 2 taškų iki asmeninio rezultatyvumo NBA lygoje rekordo.

K.Porzingis pelnė 27 taškus (4/7 tritaškiai) ir atkovojo 5 kamuolius. Carmelo Anthony surinko 25, Courtney Lee – 17, Joakimas Noah – 16, o Derrickas Rose'as – 15 taškų. Viso starto penketo žaidėjai pelnė net 100 iš 117-likos „Knicks“ taškų.

„Bulls“ gretose išsiskyrė Dwyane'o Wade ir Jimmy Butlerio duetas. Šie žaidėjai pelnė atitinkamai 35 ir 26 taškus. Nikola Mirotičius pridėjo 14.

D.Rose'ui ir J.Noah tai buvo sugrįžimo į Čikagą rungtynės. Prieš persikeldami į „Knicks“ jie žaidė „Bulls“ gretose. Per minutės pertraukėlę pirmajame kėlinyje arenos ekrane buvo parodytas jų garbei skirtas vaizdo klipas.

„Bandžiau žiūrėti, bet Jo liepė nesiblaškyti ir išlikti susikaupusiam. Turėjau paklausyti savo didžiojo broliuko“, – kalbėjo D.Rose'as, kuris ne tik pelnė 15 taškų, bet ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.