10
„Knicks“ – „Kings“ dvikova  (nuotr. SCANPIX)

„Knicks“ krepšininkai sekmadienį be didesnio 106:98 įveikė „Sacramento Kings“ komandą, o aikštėje net kojų apšilti nespėjęs Mindaugas Kuzminskas prie pergalės prisidėjo taikliu tritaškiu.

10

Antrame kėlinyje įgytą 21 taško persvarą aikštės šeimininkai išlaikė iki ketvirto kėlinio. Daugiausiai varžovų lyderio Marco Cousinso dėka „Kings“ sugebėjo priartėti, tačiau „Knicks“ trečios iš eilės pergalės iš rankų nepaleido.

M. Kumzinskas per 3 minutes pelnė 3 taškus (1/2 tritaškiai), atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir prasižengė. Į pergalę Niujorko komandą vedė Carmelo Anthony ir Derrickas Rose‘as, pelnę po 20 taškų. 19 pridėjo Brandonas Jenningsas, Kristapo Porzingio sąskaitoje 15 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

Iš lietuvio taip brangias minutes aikštėje atėmė po traumos grįžęs puolėjas Lance'as Thomasas. Jis per 17 minučių pelnė 9 taškus ir sugriebė tris kamuolius.

„Knicks“ ekipai daugiausiai bėdų kėlė DeMarcusas Cousinsas. Aukštaūgis pelnė 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių.

Kitas rungtynes „Knicks“ žais antradienį Majamyje su „Heat“ krepšininkais.