Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės iškovojo pirmąją pergalę moterų Europos taurės (EuroCup Women) varžybose. Lietuvos čempionės išvykoje, D grupės rungtynėse, 73:51 (21:8, 17:13, 16:21, 19:9) nugalėjo Minsko „Horizont“ ekipą iš Baltarusijos. Per dvejas rungtynes iškovojusios vieną pergalę vilnietės turnyro lentelėje dalinasi 2-3 pozicijas su Stambulo „Bešiktaš“ komanda iš Turkijos.

Pirmą kėlinį puikiai pradėjo „Kibirkšties-VIČI“ legionierė Chastity Reed, kuri pelnė 8 taškus iš eilės (10:4). Sėkmingas žaidimas puolime leido dominuoti viešnioms. Likus vienai minutei, po Vitos Gorobets dvitaškio, skirtumas tapo dviženklis (18:8), o su pirmo kėlinio sirena pataikiusi Daugilė Šarauskaitė jį dar labiau padidino (21:8). Antrame kėlinyje ir toliau užtikrintai žaidė Vilniaus krepšininkės, kurios puikiai kovojo po krepšiais ir „lentą“ laiminėjo dvigubai (21/10). Sėkmingas D.Šarauskaitės ir Ievos Šimkutės žaidimas leido nutolti 15 taškų skirtumu (30:15), o ketvirčio pabaigoje pranašumas dar padidėjo (38:21).

Trečią kėlinį jau sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkės „Horizont“ krepšininkės, kurios pataikė tris tritaškius ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų (41:31), o Vilniaus klubas paprašė minutės pertraukėlės. Vilniaus klubo pranašumas sumenko iki 4 taškų (46:42), tačiau paskutinėmis minutėmis „Kibirkšties-VIČI“ merginos vėl perėmė iniciatyvą, surengė kelias rezultatyvias atakas ir nutolo 12 taškų skirtumu (54:42).

Viskas sprendėsi per paskutines 10 minučių, tačiau lietuvės nenorėjo kautis iki paskutinių akimirkų. Kėlinio viduryje „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės padidino skirtumą iki 17 taškų (63:46), o likus 3 minutėms iki 21 taško (69:48). Lietuvos klubas šventė pirmą pergalę šio sezono Europos taurės turnyre (73:51). Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Daugilė Šarauskaitė (6 atk. kam.) ir Chastity Reed. Jos pelnė po 17 taškų. Ny Hammonds surinko 16 taškų (5 rez. per.), Ieva Šimkutė – 8 (13 atk. kam.), Vit Gorobets – 7, Justina Kraujūnaitė – 5 (7 atk. kam.), Vitalija Kaminskytė – 2, Eglė Šniokaitė – 1.

„Kibirkšties-VIČI“ komanda šiame mače dvitaškius metimus metė 52 procentų taiklumu (28/54). „Kibirkšties-VIČI“ komandoje šiame mače nepasirodė Vita Žilinskaitė, Indrė Dudėnaitė ir Akvilė Vitunskaitė. Kitose šio vakaro Europos taurės D grupės rungtynėse Noginsko „Spartak“ 65:50 nepaliko vilčių Stambulo „Bešiktaš“ komandai.