Kevino Duranto pasiekimą apkartino NBA čempionai

NBA lygos rezultatyviausių žaidėjų sąraše palypėjęs Kevinas Durantas negalėjo prie šio pasiekimo pridėti ir pergalės. Amerikiečio atstovaujamas Finikso „Suns“ (11-8) klubas namuose 111:119 (30:41, 33:29, 28:24, 20:25) nusileido Denverio „Nuggets“ (14-6) krepšininkams.

Arizonos valstijos ekipai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės, o NBA čempionai pergalių seriją pratęsė iki keturių paeiliui laimėtų rungtynių.

Denverio komanda žaidimą kontroliavo nuo susitikimo pradžios, o antrajame kėlinyje jau puikavosi 17 taškų persvara (43:60).

Nepaisant to, aikštės šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir sugebėjo sugrąžinti intrigą, kai ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus (94:94).

Likus žaisti 2 minutes, ekipas skyrė 3 taškai (111:114). Dar po minutės N.Jokičius pataikė baudos metimą, o netrukus po atkovoto kamuolio ir du taškus (111:117).

Aikštės šeimininkai užpulti nepavyko, o tašką padėjo du taiklūs Michaelo Porterio Jr. baudų metimai – 111:119.

30 taškų šiame mače surinkęs K.Durantas visų laikų rezultatyviausių žaidėjų sąraše aplenkė Mosesą Malone'ą (27409 tšk.) ir pakilo į dešimtąją vietą. „Suns“ puolėjo sąskaitoje – 27423 taškai.

Devintoje vietoje esantis Carmelo Anthony yra surinkęs 28289 taškus. Pagal šią kategoriją lygių neturi LeBronas Jamesas su 39124 taškais.

„Suns“: Jusufas Nurkičius 31 (11/16 dvit., 2/6 trit., 3/5 baud., 6 kld.), Kevinas Durantas 30 (13/13 baud., 11 rez. perd., 3 blk.), Ericas Gordonas 16 (4/7 trit.), Graysonas Allenas (9 atk. kam.) ir Joshas Okogie (3 blk.) po 13.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 21 (9/15 dvit., 0/3 trit., 3/6 baud., 16 rez. perd.), Reggie Jacksonas 20 (3/4 trit.), Michaelas Porteris Jr. 19 (10 atk. kam.), Justinas Holiday ir Kentaviousas Caldwellas-Pope'as po 15, Julianas Strawtheras 11.