Jaysonas Tatumas nebaigė rungtynių, bet tai nesutrukdė Bostono „Celtics“ (15-4) komandai pasiekti pergalės. Pastaroji namuose 125:119 (44:36, 25:36, 26:25, 30:22) įrodė pranašumą prieš Filadelfijos „76ers“ (12-7) krepšininkus.

Tiesa, Filadelfijos ekipai nepadėjo du pagrindiniai lyderiai – Joelas Embiidas ir Tyrese'as Maxey.

J.Tatumas aikštę palikti buvo priverstas trečiojo kėlinio pabaigoje, kai praradęs kamuolį iškart prasižengė. Toks arbitrų švilpukas itin nepatiko puolėjui ir šis ėmė aiškintis situaciją, tačiau dėl intensyvių kalbų teisėjai galiausiai nusprendė išvyti žaidėją į rūbinę.

Ketvirtajame kėlinyje be savo lyderio likę aikštės šeimininkai surengė spurtą 8-0 ir persvėrę rezultatą ėmė tolti (123:116).

Nors netrukus svečiai pataikė tolimą metimą, bet tašką mače padėjo du baudų metimus pataikęs Alas Horfordas – 125:119.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas (7 atk. kam., 7 kld.) ir Derrickas White'as (3/4 trit., 8/8 baud.) po 21, Jaylenas Brownas (4 per. kam.) ir Alas Horfordas po 20, Jrue Holiday 13 (6 rez. perd.), Samas Hauseras 11 (3/4 trit.), Paytonas Pritchardas 10.

„76ers“: Patrickas Beverley 26 (7/10 dvit., 3/5 trit., 3/5 baud., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), De'Anthony Meltonas 21 (4/12 trit.), Robertas Covingtonas 18 (7/7 baud., 5 per. kam.), Tobiasas Harrisas (4 per. kam.) ir Paulas Reedas po 14, Marcusas Morrisas 13 (7 atk. kam.).