Tėvu tapęs Luka Dončičius praleido rungtynes, o Dalaso „Mavericks“ (11-7) be jo pagalbos patyrė nesėkmę. Jasono Kiddo auklėtiniai namuose 94:108 (20:28, 24:31, 28:20, 22:29) neatsilaikė prieš Memfio „Grizzlies“ (5-13) krepšininkus.

L.Dončičius negalėjo padėti komandai, nes jis su savo sužadėtine Anamaria Goltes susilaukė pirmagimės dukrytės. Abu tėvai išrinko savo atžalai ir vardą – Gabriela.

Visgi, be savo lyderio likęs Dalaso klubas pernelyg varžovams nepasipriešino. Jau antrajame kėlinyje skirtumas tarp ekipų tapo didžiulis ir siekė 19 taškų (34:53).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą (75:81), bet praleido atkarpą 12-0 ir vėliau neatsitiesė (75:93).

Didžiausias Memfio klubo pranašumas buvo fiksuotas būtent ketvirtajame kėlinyje, kai pasiekė 20 taškų ribą (82:102). Mačą svečiai laimėjo rezultatu 94:108.

Pralaimėjusieji iš žaidimo pataikė vos 37 proc. metimų (34/92).

„Mavericks“: Derrickas Jonesas Jr. (4/7 trit.) ir Grantas Williamsas (8 atk. kam.) po 16, Sethas Curry 12, Joshas Greenas ir Kyrie Irvingas (3/15 met.) po 10, Jadenas Hardy 8.

„Grizzlies“: Desmondas Bane'as 30 (7/14 dvit., 4/6 trit., 4/6 baud.), Jaylenas Nowellas 19, Santi Aldama 17 (12 atk. kam.), Vince'as Williamsas Jr. 15 (9 atk. kam.), Davidas Roddy ir Derrickas Rose'as po 6.