Daugiadienių "Eneco Tour" dviratininkų lenktynių Olandijoje ketvirtajame etape septynioliktas finišavo "Orica Greenedge" komandai atstovaujantis Aidis Kruopis.

183,3 km distanciją Lietuvos dviratininkas baigė kartu su etapo nugalėtoju prancūzu Naceru Bouhanni, aplenkusiu prizininkais tapusius slovėną Luką Mezgecą bei italą Giacomo Nizzolo.

Kartu su pagrindine grupė finišavo, tačiau 69-as liko Gediminas Bagdonas ("AG2R La Mondiale"), o bemaž 3 minutes lyderiams pralaimėjęs Ramūnas Navardauskas ("Garmin Sharp") tenkinosi 140-a pozicija:

1. Nacer Bouhanni (Prancūzija) 4 val. 13 min. 59 sek.

...

140.Ramūnas Navardauskas atsiliko 2 min. 50 sek.

...

152.Aleksandr Porsev (Rusija) 4:10

Lenktynių lyderiu bendroje įskaitoje tebėra olandas Larsas Boomas, lenkiantis tautietį Tomą Dumouliną bei italą Manuelį Quinziato.

A.Kruopis pakilo į 59-ą vietą, G.Bagdonas - į 75-ą, o R.Navardauskas nukrito į 144-ą poziciją: