kruopis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kruopis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kruopis“.

Ketvirtąjį lenktynių „Eneco Tour“ etapą A. Kruopis baigė septynioliktas

Daugiadienių "Eneco Tour" dviratininkų lenktynių Olandijoje ketvirtajame etape septynioliktas finišavo "Orica Greenedge" komandai atstovaujantis Aidis Kruopis. 183,3 km distanciją Lietuvos dviratininkas baigė kartu su etapo nugalėtoju prancūzu Naceru Bouhanni, aplenkusiu prizininkais tapusius slovėną Luką Mezgecą bei italą Giacomo Nizzolo.
2014-08-15

A. Kruopio komandos draugas išlaikė lyderio marškinėlius

Šeštadienį Turkijoje daugiadienių lenktynių “Presidential Cycling Tour of Turkey” septintame etape A.Kruopio komandos draugas Adamas Yatesas finišavo su pagrindine grupe ir išlaikė lyderio marškinėlius. Penktadienį laimėjęs etapą jaunasis britas beveik užsitikrino nugalėtojo vardą. Šiandien (Sekmadienį) dviratininkų laukia paskutinis aštuntasis 121 km etapas Stambulo mieste.
2014-05-04

A. Kruopis daugiadienių dviratininkų lenktynių Turkijoje ketvirtąjį etapą baigė autsaiderių grupėje

Turkijoje vykstančių 50-ųjų "Presidential Tour of Turkey" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtąjį etapą "Orica GreenEDGE" komandai atstovaujantis Aidis Kruopis baigė autsaiderių grupėje ir finišo liniją kirto tik 133-as. Lietuvos dviratininkas 124,2 km etapo finiše net 8 minutes ir 17 sekundžių atsiliko nuo jau trečiąją pergalę šių metų etapuose iškovojusio brito Marko Cavendisho.
2014-05-01

Turkijoje – antra M. Cavendisho pergalė, A. Kruopis – vėl tik 25-tas

Pirmadienį Turkijoje antrame dviratininkų lenktynių “Presidential Cycling Tour of Turkey“ etape antrą pergalę iš eilės šventė britas Markas Cavendishas iš “Omega Pharma – Quick-Step” komandos. Britas 174,2 km iš Alanya į Kemerą įveikė per 3 val 50 min ir 17 sek. Paskutiniuose metruose nugalėtojui nusileido ir antras liko Francesco Chicchi iš “Neri Sottoli” komandos, trečias finišavo Niccolo Bonifazio iš “Lampre-Merida” ekipos.
2014-04-29

E. Juodvalkis dviratininkų lenktynių Belgijoje trečiojo etapo pirmojoje dalyje finišavo 47-as

Belgijoje vykstančių devintųjų "VDK-Driesdaagse De Panne-Koksijde" dviratininkų lenktynių trečiojo etapo pirmojoje dalyje ketvirtadienį "Team 3M" komandos narys Egidijus Juodvalkis finišavo 47-as, o "Orica GreenEDGE" ekipai atstovaujantis Aidis Kruopis finišo liniją kirto 110-as.
2014-04-03

Lenktynėse Mailaizijoje A. Kruopis per klaidą netapo lyderiu

Devynioliktą kartą Malaizijoje vykstančių daugiadienių "Le Tour de Langkawi" dviratininkų lenktynių šeštajame etape "Orica Green-EDGE" komandos narys Aidis Kruopis finišavo antras, finiše vos akimirką pralaimėjęs olandui Kenny'iui Van Hummeliui. Bendroje lenktynių įskaitoje po šeštojo etapo Aidis Kruopis tebėra 77-ias ir nuo lenktynių lyderio iraniečio Mirsamado Poorseyedigolakhouro atsilieka 21 minute bei 33 sekundėmis.
2014-03-04

Penktajame lenktynių Malaizijoje etape A. Kruopis finišavo tarp autsaiderių

Devynioliktą kartą Malaizijoje vykstančių daugiadienių "Le Tour de Langkawi" dviratininkų lenktynių penktajame etape "Orica Green-EDGE" komandos narys Aidis Kruopis finišavo 102-as. Lietuvos dviratininkas pirmadienį 139,9 km etapo finiše 3 minutes bei 45 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui amerikiečiui Bradley'iui White'ui, aplenkusiam olandą Thomą Rabou ir Louisą Meintjesą iš Pietų Afrikos Respublikos: 1. Bradley White (JAV) 3 val. 03 min. 28 sek.
2014-03-03

A. Kruopis antrajame „Tour de l'Eurometropole“ lenktynių etape finišavo tryliktas

Tęsiasi 73-ią kartą Prancūzijoje ir Belgijoje surengtos daugiadienės "Tour de l'Eurometropole" dviratininkų lenktynės, kuriose dalyvauja ir trys Lietuvos atstovai. Antrajame 172,5 km etape sėkmingiausiai pasirodė "Orica GreenEDGE" komanda atstovaujantis Aidis Kruopis, kuris užėmė tryliktą vietą ir bendroje įskaitoje iš 40-os pozicijos pakilo į 27-ą bei lyderiui belgui Jensui Debusschere'ui pralaimi 14 sekundžių.
2013-10-05

Daugiadienių dviratininkų lenktynių Olandijoje šeštajame etape abu lietuviai buvo tarp autsaiderių

Devintą kartą Olandijoje surengtų daugiadienių "Eneco Tour" dviratininkų lenktynių penktajame septintajame etape kukliomis pozicijomis tenkinosi abu lietuviai: 111-as finišavo "Orica-GreenEdge" komandos narys Aidis Kruopis, o Gediminas Badgonas ("Ag2R La Mondiale") buvo 112-as. Abu Lietuvos dviratininkai 150 km etapo nugalėtojui ispanui Davidui Lopezui Garciai pralaimėjo 19 minučių bei 20 sekundžių: 1. David Lopez Garcia (Ispanija 3 val. 51 min. 13 sek.
2013-08-18

A. Kruopis laimėjo daugiadienių dviratininkų lenktynių Turkijoje antrąjį etapą

Turkijoje vykstančių "Presidential Cycling Tour of Turkey" dviratininkų lenktynių antrąjį etapą laimėjo "Orica-GreenEdge" ekipai atstovaujantis Aidis Kruopis. Lietuvos dviratininkas 153 km distanciją numynė per 3 valandas 23 minutes 54 sekundes ir finišo spurtu aplenkė etapo prizininkais tapusius italą Marco Coledaną bei vokietį Andre Greipelį tapo lyderiu bendroje įskaitoje.