Lenkijoje vykusių 69-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de Pologne“ paskutiniajame, septintajame, etape pirmadienį lietuvis Aidis Kruopis („Orica-GreenEdge“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė septintąją vietą.

Nugalėjo Vokietijos atstovas Džonas Dagenkolbas (John Degenkolb, „Argos-Shimano“). Jis 131,4 km nuvažiavo per 2 val. 50 min. 32 sek.

Ramūnas Navardauskas („Garmin-Sharp“) finišavo taip pat pagrindinėje grupėje ir užėmė 27-ąją vietą.

Dviratininkams finišuoti teko per smarkų lietų.

Lenktynių nugalėtoju tapo italas Morenas Mozeris (Moreno Moser, „Liquigas-Cannondale“). Antrąją vietą užėmė lenkas Michalas Kviatkovskis (Michal Kwiatkowski, „Omega Pharma-Quickstep“. +5 sek.), o trečiąją - kolumbietis Serchijus Enajas (Sergio Henao, „Sky“, +16 sek.).

R. Navardauskas (+36.27) užėmė 95-ąją, o ketvirtąjį etapą laimėjęs A. Kruopis (+53.54) - 122-ąją vietas.

Iš 200 startavusių dviratininkų klasifikuoti 154.