Tęsiasi 73-ią kartą Prancūzijoje ir Belgijoje surengtos daugiadienės "Tour de l'Eurometropole" dviratininkų lenktynės, kuriose dalyvauja ir trys Lietuvos atstovai.

Antrajame 172,5 km etape sėkmingiausiai pasirodė "Orica GreenEDGE" komanda atstovaujantis Aidis Kruopis, kuris užėmė tryliktą vietą ir bendroje įskaitoje iš 40-os pozicijos pakilo į 27-ą bei lyderiui belgui Jensui Debusschere'ui pralaimi 14 sekundžių.

Evaldas Šiškevičius ("Sojasun") antrąjį etapą baigė 24-as, o Egidijus Juodvalkis ("Crelan-Euphony") tenkinosi 124-a pozicija.

Pirmieji du Lietuvos dviratininkai finišavo kartu su pagrindine grupe bei antrojo etapo nugalėtoju vokiečiu Johnu Degenkolbu, o trečiasis lyderiams pralaimėjo daugiau nei pusaštuntos minutės:

1. John Degenkolb (Vokietija) 4 val. 03 min. 37 sek.