Tokijo olimpinių žaidynių krepšinio turnyre finišuoja grupės etapo kovos. Italijos rinktinė (2/1) 80:71 (29:17, 11:22, 16:24, 24:8) palaužė Nigeriją (0/3) ir žengė į ketvirtfinalį.

Afrikos komanda kontroliavo įvykių eigą iki ketvirtojo kėlinio pradžios, bet tada italai įjungė aukščiausią pavarą gynyboje. Daugiau nei pusę kėlinio Nigerija tylėjo, o Italija spurtavo 14:0 ir įgijo 6 taškų pranašumą (70:64).

Nigerija atsakė tritaškiu, bet nugalėtojai dar sykį buvo nuostabūs gynyboje, užtikrinti puolime ir iškovojo pergalę.

Jau yra aišku, kad Italija žais ketvirtfinalyje, tačiau neaišku, iš kurios pozicijos grupėje jie ten žengs. Romeo Sacchetti auklėtiniai gali finišuoti pirmi arba antri.

Taip pat, B grupėje gali net trys komandos surinkti po 2 pergales (jei Vokietija įveiks Australiją). Tokiu atveju, į ketvirtfinalį žengs visos trys komandos, nes kitose grupėse trečiose vietose finišuos tik komandos turinčios po 1 pergalę. Nigerijai šis turnyras yra baigtas.

Italija: Nicolo Melli 15, Nico Mannionas 14, Achille Polonara 13, Simone Fontecchio 12, Stefano Tonutas 10 taškų.

Nigerija: Chimezie Metu 22, Jordanas Nwora 20, Jahlilas Okaforas 14 taškų.