Antrąją pergalę pusfinalio serijoje įsirašė Denverio „Nuggets“ krepšininkai. Michaelo Malone‘o auklėtiniai namuose rezultatu 97:87 (18:21, 22:21, 30:31, 27:14) įveikė Fynikso „Suns“.

Vakarų konferencijos pusfinalių serijoje Denverio ekipa laimi 2-0. Trečiąsias serijos rungtynes komandos žais penktadienį Fynikse.

Rungtynėse „Nuggets“ į priekį vedė Nikola Jokičius. Krepšininkas per 41 minutę sumetė 39 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. 16 taškų į komandos sąskaitą įrašė Aaronas Gordonas, 14 – Kentaviousas Caldwellis-Pope‘as.

Pirmuosius tris kėlinius abi komandos žaidė apylygiai. Po dviejų kėlinių Fynikso komanda buvo priekyje 2 taškais (40:42), o prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui persvara padidėjo tik iki 3 taškų (70:73).

Visgi ketvirtajame ketvirtyje arenos šeimininkai susiėmė ir perėmė dominavimą. K. Caldwellis-Pope‘as ketvirtojo kėlinio pradžioje smeigė du tritaškius ir išvedė savo komandą į priekį trim taškais.

Vėliau N. Jokičius taikliai įmetė tris dvitaškius iš eilės, o dar vienas K. Caldwellio-Pope‘o tritaškis šeimininkus nuo „Suns“ atitraukė jau 7 taškais likus kiek mažiau nei 3 minutėms.

Nors Fynikso krepšininkai bandė vytis, tačiau „Nuggets“ kėlinį laimėjo 27:14 ir galutinį rezultatą švieslentė rodė 97:87.

Geriausiai „Suns“ gretose pasirodė Devinas Bookeris sumetęs 35 taškus, o dar 24 pridėjo Kevinas Durantas.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 39 (16 atk. kam., 5 rez. perd.), Aaronas Gordonas 16, Kentaviousas Caldwellis-Pope’as 14 (5 atk. kam.), Jamalas Murray 10 (4 atk. kam., 8 rez. perd.), Bruce’as Brownas 9 (4 atk. kam.).

„Suns“: Devinas Bookeris 35 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Kevinas Durantas 24 (8 atk. kam.), Deandre’as Aytonas 14 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Chrisas Paulas 8 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).