Bostone pirmąją konferencijos pusfinalio serijos pergalę Filadelfijos „76ers“. Rezultatu 119:115 (31:38, 32:28, 24:21, 32:28) jie įveikė Bostono „Celtics“ ekipą.

Rytų konferencijos pusfinalių serijoje 1-0 išsiveržė „76ers“, o antrąsias rungtynes trečiadienį komandos vėl žais Bostone.

Geriausiai laimėtojų gretose žaidė Jamesas Hardenas. Krepšininkas per 39 minutes sumetė net 45 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Dar 26 taškus komandai pridėjo ir Tyrese‘as Maxey.

Tokiu savo pasirodymu J. Hardenas pakartojo geriausią savo atkrintamųjų pasirodymą. Anksčiau 45 taškus atkrintamosiose jis pelnė 2015 m. rungtynėse su „Golden State Warriors“, kai žaidė Hiustono „Rockets“ gretose

Nors J. Hardenas irmajame kėlinyje pelnė 16 taškų, savo dominavimą bandė rodyti šeimininkai laimėdami ketvirtį septynių taškų persvara 31:38. Visgi nuo antrojo ketvirčio rungtynės „Celtics“ ėmė slysti iš rankų.

Antrajame kėlinyje 14 taškų į „76ers“ sąskaitą įrašė De‘Anthony Meltonas ir šeimininkų pranašumas sumažėjo iki 3 taškų.

Paskutinėmis ketvirto kėlinio akimirkomis 117:115 atsilikinėję „Celtics“ turėjo vieną paskutinį šansą ir perdavė kamuolį Jasonui Tatumui. Visgi jis prarado kamuolį „76ers“ krepšininkui Paului Reedui, kuris pataikė porą baudų metimų ir nulėmė pirmąją Filadelfijos ekipos pergalę.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė J. Tatumas, kuris per 43 minutes pelnė 39 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Dar 23 taškus į komandos sąskaitą įrašė ir Jaylenas Brownas.

„76ers“ šįvakar nepadėjo komandos lyderis Joelis Embiidas, kuris atkrintamųjų serijoje patyrė kelio traumą.

„76ers“: James Harden 45 (6 rez. perd.), Tyrese’as Maxey 26, Tobiasas Harrisas 18 (5 atk. kam.), De’Anthony Meltonas 17, Paulas Reedas 10 (13 atk. kam.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 39 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Jaylenas Brownas 23 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 20, Marcusas Smartas 12 (7 rez. perd.), Alas Horfordas 11 (6 atk. kam.).