Dešimtą pergalę tryliktosiose Estijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo antrą vietą užimantis bei Evaldo Žabo ir Karolio Petrukonio atstovaujamas Tartu „TÜ-Rock“ klubas, penktadienį svečiuose 79:71 (20:16, 20:16, 17:27, 22:12) įveikęs septintojoje pozicijoje esančią Pernu „Pärnu Sadam“ (4 pergalės ir 7 pralaimėjimai) ekipą su Pauliumi Petrilevičiumi.

26 taškus nugalėtojams pelnė Tanelis Kurbas, 17 – Brianas Harperis, 13 – Evaldas Žabas, 9 – Karolis Petrukonis.

Per 33 su puse minutės (33:29) E. Žabas prametė visus 4 tritaškius, pataikė 4 dvitaškius iš 9, realizavo 5 baudos metimus iš 6, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

30 su puse minutės (30:29) žaidęs K. Petrukonis pataikė 3 dvitaškius iš 7, realizavo 3 baudų metimus iš 4, atkovojo 11 ir perėmė 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, 4 sykius suklydo ir triskart prasižengė.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidęs P. Petrilevičius pelnė 17 taškų, atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 sykius suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 36 su puse minutės (36:19) jis pataikė 5 dvitaškius iš 13 bei realizavo 7 baudų metimus iš 8.

17 taškų į svečių krepšį įmetė Robertas Valge, 13 – Markas Dorrisas, 9 – Rainas Raadikas.

Devynių komandų turnyro lyderiais lekia visus aštuonis susitikimus laimėję Talino „BC Kalev-Cramo“ krepšininkai.

Šeštą pergalę vienuoliktosiose rungtynėse iškovojo ir į ketvirtą vietą pakilo Talino „TLÜ-Kalev“ klubas su Dominyku Milka, namuose 86:71 (15:26, 24:20, 22:12, 25:13) nugalėjęs į penktąją poziciją smuktelėjusį Rakverės „Tarvas“ (5/6) penketuką.

31 tašku prie pergalės prisidėjo Johnny's Berhanemeskelis, 17 – Dominykas Milka, 13 – Kaido Saksas.

23 minutes (23:13) aikštelėje praleidęs lietuvis pataikė 6 dvitaškius iš 11 ir 5 baudų metimus iš 8. Be to jis atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei 4 kartus suklydo.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Robertas Stumbris (20 tšk.), Reinis Stupovičas (17 tšk.) ir Maksimas Kovacevičius (11 taškų).