evaldo žabo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „evaldo žabo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „evaldo žabo“.

Dviejų lietuvių klubas Estijos krepšinio lygos rungtynes laimėjo po dviejų pratęsimų

Šešioliktą pergalę dvidešimt pirmosiose Estijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo antrą vietą užimantis Evaldo Žabo ir Karolio Petrukonio atstovaujamas Tartu „TÜ-Rock“ klubas, namuose po dviejų pratęsimų 109:104 (23:23, 21:20, 23:31, 22:15, 6:6, 14:9) įveikęs penktojoje pozicijoje esančią Rakverės „Tarvas“ (10 pergalių ir 11 pralaimėjimų) ekipą.
2016-03-05

Keturi lietuviai Estijos krepšinio lygos rungtynėse pelnė 56 taškus

Dešimtą pergalę tryliktosiose Estijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo antrą vietą užimantis bei Evaldo Žabo ir Karolio Petrukonio atstovaujamas Tartu „TÜ-Rock“ klubas, penktadienį svečiuose 79:71 (20:16, 20:16, 17:27, 22:12) įveikęs septintojoje pozicijoje esančią Pernu „Pärnu Sadam“ (4 pergalės ir 7 pralaimėjimai) ekipą su Pauliumi Petrilevičiumi. 26 taškus nugalėtojams pelnė Tanelis Kurbas, 17 – Brianas Harperis, 13 – Evaldas Žabas, 9 – Karolis Petrukonis.