p. petrilevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „p. petrilevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „p. petrilevičius“.

Juanas Palaciosas – naudingiausias „Betsafe-LKL“ savaitės žaidėjas

Klaipėdos „Neptūnas“ prieš šventes nudžiugino savo aistruolius įspūdinga pergale, o vienu didžiausių jos kalvių tapęs Juanas Palaciosas pripažintas naudingiausiu „Betsafe-LKL“ savaitės žaidėju. J. Palaciosas surinko 34 naudingumo balus ir sutvirtino savo pozicijas naudingiausių lygos krepšininkų viršūnėje. „Neptūnas“ šeštadienį išvykoje 92:86 pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“, nors šios trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo 22 taškų pranašumą.
2017-12-24

Viačeslavo Bobrovo įspūdingi pasirodymai vainikuoti „Betsafe-LKL“ mėnesio prizu

Viačeslavas Bobrovas buvo sunkiai sulaikomas „Betsafe-LKL“ aikštelėse lapkričio mėnesį ir tai garantavo jam geriausio žaidėjo apdovanojimą. Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ puolėjas išrinktas geriausiu lapkričio mėnesio „Betsafe-LKL“ krepšininku. „Šis apdovanojimas man – naujas iššūkis, – LKL.LT teigė V. Bobrovas, praėjusią savaitę atstovavęs Ukrainos rinktinei. – Kiekvienais metais stengiuosi kelti kartelę, neleidžiu atsipalaiduoti ir turiu dirbti įdėdamas visas pastangas.
2017-12-01

Martyno Echodo vedamas „Lietuvos rytas“ nugalėjo „Dzūkiją“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“. Trečiajame kėlinyje 17 taškų persvarą susikrovę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 78:54 įveikė Alytaus „Dzūkiją“, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė. „Šiandieną neblogai gynėmės – mes tai akcentavome po rungtynių su Panevėžio „Lietkabeliu“,– po mačo kalbėjo „Lietuvos ryto“ strategas Rimas Kurtinaitis. – Tačiau turėjome pakankamai daug broko puolime. Manęs netenkina kai kurių jaunų žaidėjų nusiteikimas.
2017-09-30

Dviejų lietuvių klubas Estijos krepšinio lygos rungtynes laimėjo po dviejų pratęsimų

Šešioliktą pergalę dvidešimt pirmosiose Estijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo antrą vietą užimantis Evaldo Žabo ir Karolio Petrukonio atstovaujamas Tartu „TÜ-Rock“ klubas, namuose po dviejų pratęsimų 109:104 (23:23, 21:20, 23:31, 22:15, 6:6, 14:9) įveikęs penktojoje pozicijoje esančią Rakverės „Tarvas“ (10 pergalių ir 11 pralaimėjimų) ekipą.
2016-03-05

Keturi lietuviai Estijos krepšinio lygos rungtynėse pelnė 56 taškus

Dešimtą pergalę tryliktosiose Estijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo antrą vietą užimantis bei Evaldo Žabo ir Karolio Petrukonio atstovaujamas Tartu „TÜ-Rock“ klubas, penktadienį svečiuose 79:71 (20:16, 20:16, 17:27, 22:12) įveikęs septintojoje pozicijoje esančią Pernu „Pärnu Sadam“ (4 pergalės ir 7 pralaimėjimai) ekipą su Pauliumi Petrilevičiumi. 26 taškus nugalėtojams pelnė Tanelis Kurbas, 17 – Brianas Harperis, 13 – Evaldas Žabas, 9 – Karolis Petrukonis.